Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
18 Eylül 2020 Cuma 14:28:37
basketbol
14:00Europa-pro - Zenit-proCanlı
tenis
14:00Michail Yastrebov - Leonid ChuvilginCanlı
futbol
13:30Adelaide Raiders - North Eastern MetroStarsCanlı
tenis
13:00Elena Bairasheuskaya - Kseniya SavenkavaCanlı
tenis
13:00Janko Aleksic - Aleksandar BoskovicCanlı
basketbol
13:00Rip City - Sunshine Coast PhoenixCanlı
tenis
13:00Denis Urzhumtsev - Alexander KremnevCanlı
tenis
13:00Evgeniy Lednev - Alexander PogrebnoyCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
14:15Olaru/Friedsam - Linette/Pera
tenis
14:30Daria Gavrilova - Viktoriya Tomova
tenis
14:30Wenger/Paul - der Schulenburg/Riedi
tenis
14:30Zahraj/Oberleitner - Brouwer/Sels
tenis
14:30Kodat/Oliveira - Baez/Cachin
tenis
14:30Vrbensky/Klein - Zielinski/Miedler
tenis
14:30Olaru/Friedsam - Linette/Pera
futbol
14:35Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
tenis
15:00Gastao Elias - Carlos Gimeno Valero
tenis
15:00Ryan Peniston - Gauthier Onclin
tenis
15:00Sebastian Fanselow - Nuno Borges
tenis
15:00Evan King - Fletcher Scott
tenis
15:00Grigoriy Lomakin - Adam El Mihdawy
tenis
15:00Hsieh/Strycova - Kudermetova/Siniakova
futbol
15:00Shandong Luneng Taishan - Dalian
tenis
15:00Casper Ruud - Marin Cilic
tenis
15:00Garbine Muguruza - Johanna Konta
tenis
15:00Galloway/Hach Verdugo - Matos/Menezes
tenis
15:00Lawson/Reese - Lammons/Huey
tenis
15:00Agamenone/Kestelboim - Barbu/Palosi
tenis
15:00Emilio Nava - Nicolas Alvarez Varona
futbol
15:15Sarawak United - Kelantan United
tenis
15:30Pavic/Soares - Granollers/Ceballos
tenis
15:30Talbi/Ureke - Gram/Semenistaja
tenis
15:30Tran/Tran - Kubareva/Hatouka
tenis
15:30Glinka/Saar - Monzon/Tenti
tenis
15:30Pichler/Erler - Ouakaa/Echargui
tenis
15:30Louis Dussin - Johan Sebastien Tatlot
tenis
15:30Smith - Daniel Cukierman
basketbol
15:30Willetton Tigers - Cockburn Cougars
futbol
15:30Batı Ermenistan - Gandzasar
futbol
15:30Van - Noravank
tenis
15:45Novak Djokovic - Filip Krajinović
tenis
16:00Venus/Peers - Vavassori/Sonego
tenis
16:00Kevin King - Korey Lovett
tenis
16:00Sorribes Tormo/Stojanovic - Kania/Piter
tenis
16:00Alina Charaeva - Victoria Jimenez Kasintseva
tenis
16:00Matilda Mutavdzic - Lucia Cortez Llorca
tenis
16:00Gavrila/Rosca - Grammatikopoulou/Sanchez
tenis
16:00Njiric/Radanovich - Kajevic/Lekaj
tenis
16:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Oleksandra Oliynykova
basketbol
16:00CSKA Moskova - Moskova
futbol
16:00Ajax Cape Town - Black Leopards
futbol
16:00Ihefu - Mtibwa Sugar
futbol
16:00Albion Montevideo - Cerrito
tenis
16:30Gatica/Pereira - Parres Azcoitia/Jorge
tenis
16:30Hradecka/Klepac - Carter/Stefani
tenis
16:30Victoria Azarenka - Darya Kasatkina
futbol
16:30Smolevichi - Rukh Brest
tenis
17:00Bopanna/Shapovalov - Martin/Chardy
tenis
17:00Mikhail Malakhovich - Daniil Budov
tenis
17:00Michael Redlicki - Ruan Roelofse
tenis
17:00Alexandra Cadantu - Stefania Rubini
tenis
17:00Cavalle-Reimers/Fita Boluda - Siskova/Hennemann
tenis
17:00Evan King - Alejandro Gomez
tenis
17:00Grigoriy Lomakin - Fletcher Scott
basketbol
17:00Stade Malien - Mande
futbol
17:00Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
futbol
17:00Vedita Colonesti - Alexandria
futbol
17:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Cetate Rasnov
futbol
17:00Balotesti - Concordia Chiajna
futbol
17:00Unirea - Industria Galda
futbol
17:00Fortuna Becicherecu - Ghiroda
futbol
17:00Hermannstadt - Metan
futbol
17:00Sportul Chiscani - Ramnicu Sarat
futbol
17:00Unirea Bascov - Flacara Moreni
futbol
17:00Universitatea Craiova - Petrolul Potcoava
futbol
17:00Viitorul Selimbar - Minerul Costesti
futbol
17:00Radnicki Sremska Mitrovica - Borac Čačak
futbol
17:00Fraficar Beograd - Zarkovo
tenis
18:00Donald Young - Nathan Pasha
tenis
18:00Oceane Dodin - Varvara Gracheva
tenis
18:00Clezar/Sakamoto - Geurts/Kirchheimer
tenis
18:00Ivan Nedelko - Joshua Ortlip
tenis
18:00Anastasia Nefedova - Conny Perrin
futbol
18:00Okjetpes - Kaspiy
futbol
18:00Sadd - Ain
futbol
18:00Sharjah - Al-Duhail
futbol
18:00Králův Dvůr - Rakovnik
futbol
18:00Oliveirense - Penafiel
futbol
18:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
tenis
18:00Diego Sebastian Schwartzman - Hubert Hurkacz
tenis
18:00Lorenzo Musetti - Dominik Koepfer
basketbol
18:00Drakonu - Leningrad
futbol
18:15Sexypoxyt - Töölön Taisto
futbol
18:15Villa Española - Juventud de Las Piedras
futbol
18:30Leopards de Saint-Camille - Vitesse Bobo-Dioulasso
futbol
18:30Urartu - Pyunik
futbol
18:30Jazz - Tampereen Ilves
futbol
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Akatemia
futbol
18:30Neman Grodno - Minsk
futbol
18:40Arka Gdynia - Miedz Legnica
futbol
18:45Kaiserslautern - Dynamo Dresden
futbol
18:45Tsarsko Selo Sofia - Botev Vratsa
tenis
19:00Ekaterina Pavlenko - Ilona Kremen
basketbol
19:00CSKA Moskova - Parma Perm
basketbol
19:00Neptūnas - Dzūkija
basketbol
19:00Velika Gorica - Split
basketbol
19:00Olimpia Milano - Reyer Venezia Mestre
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
19:00Mannsworth - Brigittenau
futbol
19:00Gerasdorf - 13
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Hlučín - Viktoria Otrokovice
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Lisen
futbol
19:00Association Salé - Marrakech
futbol
19:00Chabab Atlas Khénifra - Chabab Mohammedia
futbol
19:00MAS - Casablanca
futbol
19:00Olympique Dcheïra - Sidi Kacem
futbol
19:00Šibenik - Lokomotiva
futbol
19:00Ermis Aradippou - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00Aris Limassol - Anagennisi Dherynia
futbol
19:00Haras El-Hodood - ENPPI Club
futbol
19:00Carlos Stein - Atletico Grau
futbol
19:00Chaves - Varzim
futbol
19:00Vojvodina - Radnik Surdulica
futbol
19:00PAOK - Atromitos
futbol
19:00Dnipro-1 - Mariupol
futbol
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
tenis
19:00Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
basketbol
19:00Bizoni - Chameleon
futbol
19:15CLE - HerTo
futbol
19:15Sapa - Ponnistajat
futbol
19:30Hamburg - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Schwarz-Weiß Rehden - Werder Bremen
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Avusturya Wien - Grazer
futbol
19:30Rapid Wien - Juniors
futbol
19:30Vorwarts Steyr - Kapfenberger
futbol
19:30Næstved - Hellerup
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Herlev
futbol
19:30JaPS - Valtti
futbol
19:30KäPa - Helsingin Palloseura
futbol
19:30Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Sareeh
futbol
19:30Hamburger - Fortuna Düsseldorf
futbol
19:30Jahn Regensburg - Nurnberg
futbol
19:45Ace - FJK
futbol
19:45Helmond Sport - Volendam
futbol
19:45Eindhoven - Eindhoven
futbol
19:45Derry City - Patrick's Athletic
tenis
20:00Alec Adamson - Djurabek Karimov
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Wolfsburg - Hannover
futbol
20:00Meuselwitz - Chemie Leipzig
futbol
20:00Bramfelder - Lohbrugge
futbol
20:00Hall - Kitzbuhel
futbol
20:00ASCO ATSV Wolfsberg - Völkermarkt
futbol
20:00Dellach-Gail - Maria Saal
futbol
20:00Heiligenkreuz - Lafnitz
futbol
20:00Union Edelweiss Linz - Askoe Oedt
futbol
20:00Wildon - Hitthaller St. Michael
futbol
20:00Allerheiligen - Kalsdorf
futbol
20:00Deutschlandsberger - Hertha Wels
futbol
20:00Wels - Weiz
futbol
20:00Gleisdorf 09 - Spittal
futbol
20:00Vöcklamarkt - Wolfsberger AC
futbol
20:00Helsingør - Vendsyssel
futbol
20:00Silkeborg KFUM - Djursland
futbol
20:00Gefle - Sandvikens
futbol
20:00Täby - Haninge
futbol
20:00Assyriska - Varbergs
futbol
20:00Vänersborgs - Grebbestad
futbol
20:00Morön - Skellefteå
futbol
20:00Thun - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
20:00Nouakchott King's - Tidjikja
futbol
20:00Vilafranquense - Feirense
futbol
20:00Krasnodar - Khimki
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Göztepe
tenis
20:00Dusan Lajovic - Rafael Nadal
tenis
20:00Svetlana Kuznetsova - Elina Svitolina
basketbol
20:00Bizoni - Drakonu
futbol
20:091909 - Treibach
futbol
20:15Concordia von 1907 - Meiendorfer
futbol
20:15Tikka - EsPa
futbol
20:30Hamm United - Rugenbergen
futbol
20:30Victoria Hamburg - Curslack-Neuengamme
futbol
20:30Osdorf - Niendorfer
futbol
20:30International Leipzig - Grimma
futbol
20:30Traiskirchen - Wiener Viktoria
futbol
20:30Wiener Sport-Club - Wiener Neustadt
futbol
20:30Kremser - Kilb
futbol
20:30SC-ESV Parndorf 1919 - Markt Allhau
futbol
20:30Club Atletico Atenas - Club Atlético Villa Teresa
futbol
20:30Olympiacos - Asteras Tripolis
tenis
20:30Aleksandr Afanasenko - Gest
futbol
20:45Police Ouagadougou - Rahimo
tenis
21:00Anney Laska - Ivan Volodkevich
basketbol
21:00Hermine Nantes Atlantique - Poitiers Basket 86
basketbol
21:00Vichy - Saint-Chamond
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - Saint Quentin
basketbol
21:00Sharks Antibes - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Gries Oberhoffen
futbol
21:00Nassr - Sepahan Isfahan
futbol
21:00Al-Taawon - Persepolis
futbol
21:00Hamburger - Sasel
futbol
21:00SSVg Velbert - Union Nettetal
futbol
21:00Spelle-Venhaus - Bersenbruck
futbol
21:00Schwechat - Koma Elektra
futbol
21:00Molenbeek - Lommel
futbol
21:00Primavera - Velo Clube
futbol
21:00São Bernardo - Desportivo Brasil
futbol
21:00Preto - Capivariano
futbol
21:00VVV-Venlo - Utrecht
futbol
21:00Montana - Botev Plovdiv
futbol
21:00Famalicão - Benfica
futbol
21:00Hoyvik - Argja Boltfelag
futbol
21:00Avranches - Stade Briochin
futbol
21:00Bastia-Borgo - Mans
futbol
21:00Bourg-Péronnas - Boulogne
futbol
21:00Sète 34 - Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00Concarneau - Quevilly
futbol
21:00Créteil-Lusitanos - Cholet
futbol
21:00Orléans - Lyon-Duchère
futbol
21:00Villefranche - Bastia
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - Winterthur
futbol
21:00Haukar - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
21:00Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains
futbol
21:00Aswan - Zamalek
futbol
21:00Deportivo Binacional - Deportivo Llacuabamba
futbol
21:00Astra Giurgiu - Cluj
futbol
21:00Slavia Prague - Teplice
futbol
21:00Sopron - Budapesti
basketbol
21:00Chameleon - Leningrad
futbol
21:15Vikingur Gota - B 71 Sandoy
basketbol
21:25Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:25Lafnitz - Amstetten
basketbol
21:30Rouen Basket - Paris
futbol
21:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Bayern Munich - Schalke 04
tenis
21:30Polona Hercog - Marketa Vondrousova
futbol
21:30Lyra - La Louviere Centre
futbol
21:30Carrigaline United - Rockmount
futbol
21:30Mayfield United - Leeside
futbol
21:30Midleton - Cobh Wanderers
futbol
21:30Wisła Kraków - Wisła Płock
basketbol
21:45Banco di Sardegna Sassari - Virtus Granarolo Bologna
futbol
21:45Charleroi - Beerschot (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Coventry - QPR (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Coventry City - Queens Park Rangers
futbol
21:45Aberystwyth Town - Flint Town United
futbol
21:45Athlone Town - Cobh Ramblers
futbol
21:45Bray Wanderers - Longford Town
futbol
21:45Sligo Rovers - Bohemian
futbol
21:45Galway United - Wexford Gençlers
futbol
21:45R. Charleroi - Beerschot Wilrijk
futbol
21:45Shamrock Rovers - Cabinteely
futbol
21:45University College Dublin - Drogheda United
tenis
22:00Felix Corwin - Luis Humberto Lopez
tenis
22:00Conny Perrin - Julia Rosenqvist
futbol
22:00Lyon - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Lyon - Nîmes Olympique
futbol
22:00Havnar Boltfelag - B68 Toftir
futbol
22:00Klaksvik - 07 Vestur
futbol
22:00Runavik - B36 Torshavn
futbol
22:00Ahead Eagles - Ajax
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
basketbol
22:00Bizoni - Leningrad
futbol
22:15Rocha - Racing Club de Montevideo
futbol
22:55SNIM - Kaedi
tenis
23:00Nikita Starkou - Vladimir Filippovich
futbol
23:00Barretos Esporte Clube - Clube Atlético Linense
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Belenenses
futbol
23:30Melgar - Universidad San Martín
tenis
00:00Edward Riman - Anastasiya Abramovich
tenis
00:00Eric Hadigian - Nick Chappell
tenis
00:00Anastasia Nefedova - Jwany Sherif
futbol
00:30Inter Playa del Carmen - Deportivo CAFESSA Jalisco
tenis
01:00Mark Pashukevich - Roman Gumenyuk
futbol
01:00Tacuarembó - América
basketbol
01:1525 de Agosto - Olvivol Mundial
futbol
01:15Confianca - Guarani
futbol
02:00Equidad - Boyacá Chicó
futbol
02:0012 de Octubre FutbolClub - Club Sol de América
futbol
02:00Club Universitario de Deportes - Ayacucho
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
basketbol
03:00Plateros de Fresnillo - Lenadores de Durango
futbol
03:00Portoviejo - Olmedo
futbol
03:30Club Necaxa - Puebla
basketbol
03:30Deportivo Sayago - Atletico Tabare
futbol
03:30Clube Náutico Capibaribe - Associação Chapecoense de Futebol
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
tenis
04:00Piotr Paliukhovich - Pavel Leonchik
basketbol
04:00Chinandega - Real Esteli
basketbol
04:00Rivas - Unan de Leon
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
04:05Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
tenis
04:55Ivan Abramov - Dmitry Orlov
futbol
05:00Seattle Sounders - Los Angeles
tenis
05:00Semen Sharlay - Daniil Budov
futbol
05:00Orange County Blues - Vegas Lights
futbol
05:00Alajuelense - Grecia
futbol
05:30Mazatlan - Cruz Azul
tenis
06:20Elvira - Alina Konchakova
futbol
06:30Gungahlin United - Cooma Tigers
futbol
06:45Lake Maquarie - Broadmeadow Magic
futbol
07:15Devonport City Strikers - Riverside Olympic
futbol
07:15Beachside - South Hobart
futbol
07:15Glenorchy Knights FC - Tazmanya Üniversitesi
futbol
07:15Launceston City - Somerset
futbol
07:15Taroona - Clarence Zebras
futbol
07:30Adamstown Rosebud - Maitland
futbol
07:30Hamilton Olympic Warriors - Edgeworth Eagles
futbol
07:30Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka
futbol
08:00Consadole Sapporo - Gamba Osaka
futbol
08:00SKA-Khabarovsk - Baltika Kaliningrad
futbol
08:00Southport Warriors - Robina City
futbol
08:00Croydon Kings - Adelaide City
futbol
08:00Albirex Niigata - Tokushima Vortis
futbol
08:00Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
futbol
08:00Kayrat Akademia - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
futbol
08:30Fulham United - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Playford City Patriots - Sturt Lions
futbol
08:30Seaford Rangers - Adelaide Victory
futbol
08:30West Adelaide - White City FutbolClub
futbol
08:30Western Strikers - West Torrens Birkalla
futbol
08:30Campbelltown City - Adelaide Comets
futbol
08:30Modbury Jets - Cumberland United
futbol
08:45Hırvatistan Canberra - Belconnen United
futbol
09:00Metro Claremont - South East United
futbol
09:00Olympia Warriors - Hobart United
futbol
09:00Blaublitz Akita - Gainare Tottori
futbol
09:00Azul Claro Numazu - Fukushima United
futbol
09:00Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto
futbol
09:00Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki
tenis
09:15Alina Konchakova - Angelina Paskhalidi
futbol
09:30Mindil Aces - Hellenic Athletic
futbol
09:30Glenorchy Knights - Kingborough Lions United Soccer Club
futbol
09:30Launceston City - South Hobart
futbol
10:00Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos
basketbol
10:00Sutherland Sharks - Central Coast Crusaders
futbol
10:00Armadale - Floreat Athena
futbol
10:00Balcatta - Inglewood United
futbol
10:00Gwelup Croatia - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Rockingham City
futbol
10:00Sorrento - Cockburn City
futbol
10:00Ashfield - Quinns
futbol
10:00Forrestfield United - Joondalup United
futbol
10:00Mandurah City - Fremantle City
futbol
10:00Stirling Lions - University of Western Australia-Nedlands
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Bayside United - Toowong FutbolClub
futbol
10:00Burleigh Heads - Nerang Soccer Club
futbol
10:00Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou Renhe
futbol
10:30Weston Workers Bears - Lambton Jaffas
futbol
10:30Tianjin Teda - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
11:00Nagoya Grampus - Vissel Kobe
futbol
11:00Albany Creek Excelsior - Grunge Thistle
futbol
11:00Caboolture - Gap
futbol
11:00Broadbeach United - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
11:00Logan Lightning - South United
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Brisbane Wolves
futbol
11:00Queensland Lions - Redlands United FutbolClub
futbol
11:00Bonnyrigg White Eagles - George Saints
futbol
11:00Sagamihara - Imabari
futbol
11:00Concordia Chiajna - Pandurii Targu
futbol
11:00Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Slatina - Comuna Recea
futbol
11:00Farul Constanța - Gloria Buzău
futbol
11:00Resita - Poli Timisoara
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau
futbol
11:15Loko Vltavín - Viktoria Plzeň
futbol
11:15Vyskov - Velké Meziříčí
futbol
11:15Motorlet Praha - Sokol Hostoun
futbol
11:15Benešov - Slavia
futbol
11:15Kladno - Arsenal Ceska Lipa
futbol
11:15Sparta Kutná Hora - Polaban Nymburk
futbol
11:15Tatran Rakovnik - Aritma Prag
futbol
11:15Sokol Libiš - Kolin
futbol
11:30Hobart Olympia Warriors - Clarence United
futbol
11:30Gold Coast Knights - Gold Coast United
futbol
11:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane City
futbol
11:30Břeclav - Slavoj TKZ Polná
futbol
12:00North Star - Acacia Ridge
futbol
12:00Coomera - Palm Beach Sharks
futbol
12:00Rochedale Rovers FutbolClub - Western Pride
futbol
12:00Hills Brumbies - Saint George City
futbol
12:00Spirit - Northem Tigers
futbol
12:00VG-62 Naantali - II
futbol
12:00Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu
futbol
12:00Cerezo Osaka - Kashima Antlers
basketbol
12:00Manly Warringah Sea Eagles - Norths Bears
futbol
12:15Eastern Suburbs - Brisbane Olympic United
futbol
12:30Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
futbol
12:30Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
futbol
13:00Boldklubben 1908 - Allerød
futbol
13:00Fremad Valby - Avedøre
futbol
13:00Gentofte-Vangede - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
13:00Narva Trans - Viljandi Tulevik
futbol
13:00Tallinna Kalev - Tammeka Tartu
futbol
13:00KoiPS - RiPS
futbol
13:00Västra Frölunda - Vinbergs
futbol
13:00Gifu - Nagano Parceiro
futbol
13:00Kagoshima United - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
13:00Ryūkyū - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Fagiano Okayama
futbol
13:00Júbilo Iwata - Tochigi
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Casa Pia - Benfica
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Taraz - Jetısu
futbol
13:00Tom Tomsk - Volgar Astrakhan
futbol
13:30Adelaide Vipers - Adelaide Hills Hawks
futbol
13:30Casuarina - Port Darwin
futbol
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor
futbol
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:40Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
futbol
14:00Hamburger - Teutonia 05 Ottensen
futbol
14:00Hannover 96 - Borussia Hildesheim
futbol
14:00Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00Bremer - Aumund-Vegesack
futbol
14:00Bremer TS Neustadt - Union 60 Bremen
futbol
14:00Dassendorf - Union Tornesch
futbol
14:00Plauen - 1921 Krieschow
futbol
14:00Halle 1896 - Eilenburg
futbol
14:00Vitebsk - Belshina Bobruisk
futbol
14:00Heilongjiang Lava - Kunshan
futbol
14:00Kolding - Køge
futbol
14:00OKS - Viby IF Fodbold
futbol
14:00Tarup-Paarup - Ringkøbing
futbol
14:00Vejgaard Boldspilklub - Aarhus Fremad
futbol
14:00TiPS - Kontu Itä-Helsinki
futbol
14:00Tp-T - JanPa
futbol
14:00Eskilsminne - Lunds
futbol
14:00Lindome - Karlskrona
futbol
14:00Örebro Syrianska - Frej Taby
futbol
14:00Stenungsunds - Tidaholm
futbol
14:00Brattvåg - Florø
futbol
14:00Senja - Fløya
futbol
14:00Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin
futbol
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
14:00Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
futbol
14:00Wikielec - Kutno
futbol
14:00Oleksandriya - Vorskla Poltava
futbol
14:00Hannover 96 - Karlsruher
futbol
14:00Sandhausen - Darmstadt 98
futbol
14:00Würzburger Kickers - Erzgebirge
tenis
14:00Fanselow/Steiner - Nava/Nava
futbol
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hannover 96 - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
futbol
14:15Inter Turku - Aland
futbol
14:30Berliner AK 07 - Carl Zeiss Jena
futbol
14:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Auerbach - Tennis Borussia Berlin
futbol
14:30Germania Halberstadt - Altglienicke
futbol
14:30Nottingham Forest - Cardiff City
futbol
14:30Rotenburger - Uphusen
futbol
14:30Silkeborg - Esbjerg
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Akademisk Boldklub
futbol
14:30Hedensted - Odder
futbol
14:30Umea Akademi - Notvikens
futbol
14:30Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
14:30Nottingham Forest - Cardiff City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:30Everton - WBA (S SPORT HD)
futbol
14:30Everton - West Bromwich Albion
futbol
14:35Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
futbol
14:35Shaanxi Athletic - Hangzhou Greentown
futbol
15:00Chertanovo Moskova - Fakel Voronezh
futbol
15:00Spartak Moskova - Veles Moskova
futbol
15:00Hansa Rostock - Duisburg
futbol
15:00Bayern Munich - Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Zwickau - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - 1860 München
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Verl
futbol
15:00Lübeck - Saarbrucken
futbol
15:00Bonner - Wegberg-Beeck
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach - Straelen
futbol
15:00Schalke 04 - Rodinghausen
futbol
15:00Preussen Munster - Homberg
futbol
15:00Weiss Ahlen - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
15:00Fortuna Köln - Wuppertaler
futbol
15:00Lippstadt 08 - 1 FC Cologne
futbol
15:00Pforzheim - Dorfmerkingen
futbol
15:00Bruchsal - Sandhausen
futbol
15:00Göppingen - Freiberg
futbol
15:00Pipinsried - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
15:00Großbardorf - Eintracht Bamberg
futbol
15:00Eltersdorf - Karlburg
futbol
15:00SpVgg Ansbach - Cham
futbol
15:00Donaustauf - Pullach
futbol
15:00Landsberg - Kirchanschöring
futbol
15:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang
futbol
15:00Baunatal - Hessen Dreieich
futbol
15:00Kickers Emden - Oldenburg 1894
futbol
15:00der Fahner Hohe - Merseburg
futbol
15:00Martinroda - Ludwigsfelder
futbol
15:00Oberlausitz Neugersdorf - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Rostocker - Pampow
futbol
15:00Eintracht 1949 - Brandenburger Sud 05
futbol
15:00Husumer - Bordesholm
futbol
15:00Altenholz - Kronshagen
futbol
15:00Wienerberg - Fach Donaufeld
futbol
15:00Shanghai Dongya - Chongqing Lifan
futbol
15:00Viborg - Skive
futbol
15:00Aarhus Fremad - Aarhus
futbol
15:00Tårnby - Nykøbing
futbol
15:00Brabrand - Middelfart G&BK
futbol
15:00Jammerbugt - Dalum
futbol
15:00Boldklubben Union - Frederikssund
futbol
15:00Herning Fremad - Vejlby-Risskov Idrætsklub
futbol
15:00Husum - Tarnby
futbol
15:00Ishoj - Kfums Boldklub
futbol
15:00Koge Nord - Ballerup-Skovlunde Fodbold
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - Skjold Birkerød
futbol
15:00Kiffen 08 - EPS
futbol
15:00PK-35 Helsinki - JaPS
futbol
15:00Vasa - Kiisto
futbol
15:00Edustus - STPS
futbol
15:00Kings - Blackbird
futbol
15:00Sudet - LaPa
futbol
15:00OSK Otok - Zmaj Blato
futbol
15:00Carlisle United - Southend United
futbol
15:00Bromharitaojkarna - Luleå
futbol
15:00Asarums - Hassleholm
futbol
15:00Bromolla - Nosaby
futbol
15:00Tord - Kristianstads
futbol
15:00Limhamn Bunkeflo - Malmö
futbol
15:00Onsala - Olympic
futbol
15:00Amal - Vargarda
futbol
15:00Gauthiod - Karlstad
futbol
15:00Stockholm Internazionale - Enköpings
futbol
15:00Gottne - Taftea
futbol
15:00Ytterhogdals - Stode
futbol
15:00Sotra - Bærum
futbol
15:00Chemik Police - Flota Świnoujście
futbol
15:05Lokomotive Leipzig - Chemnitzer
futbol
15:30Vordingborg - Greve Fodbold
futbol
15:30Stocksund - Kungsangens
futbol
15:30MMKS Concordia Elblag - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
16:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
16:00Clermont Foot - Toulouse
futbol
16:00Lechia Gdańsk - Stal Mielec
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Shinnik Yaroslavl
futbol
16:00Orenburg - Akron Tolyatti
futbol
16:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Clermont - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Jeddeloh - Oberneuland
futbol
16:00Vilzing - Seligenporten
futbol
16:00Hanau 93 - Rot-Weiß Hadamar
futbol
16:00Hunfelder - Fernvald
futbol
16:00Dietkirchen - Lehnerz
futbol
16:00Waldgirmes - Buchonia Flieden
futbol
16:00Avusturya XIII - First Vienna
futbol
16:00Gabala - Keshla
futbol
16:00Dinamo Brest - Energetik-BGU
futbol
16:00Dynamic - Elephants
futbol
16:00Flambeau Centre - Aigle Noir
futbol
16:00Boldklubben Frem - Holstebro
futbol
16:00Brønshøj - 2000
futbol
16:00Skovshoved - Vanløse
futbol
16:00Tjørring - Skjold Sæby
futbol
16:00Varde - Kolding Boldklub
futbol
16:00Kuressaare - Legion Tallinna
futbol
16:00Tvøroyri - KÍ Klaksvík
futbol
16:00Kokkola - JBK
futbol
16:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
16:00Haukiputaan Pallo - KajHa
futbol
16:00RoPo - Oulu Akatemia
futbol
16:00College Corinthians - Avondale United
futbol
16:00Värnamo - Skövde
futbol
16:00Nykopings - Karlslunds
futbol
16:00Oskarshamns - Tvååkers
futbol
16:00Torns - Linköping City
futbol
16:00Oddevold - Ahlafors
futbol
16:00Nordvärmland - Savedalens
futbol
16:00Sandviks - Bodens
futbol
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów
futbol
16:00Przodkowo - Nielba Wągrowiec
futbol
16:00Gornik Konin - Pomorzanin Torun
futbol
16:00Podlasie - Hetman Zamość
futbol
16:00Polonia-Stal - Record Bielsko-Biala
futbol
16:00Ursus Warszawa - Broń Radom
futbol
16:15Finnkurd - Atlantis
futbol
16:15TPK - EuPa
futbol
16:30Midtjylland - Lyngby Boldklub
futbol
16:30Köln - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Werder Bremen - Hertha Berlin (A Spor HD)
futbol
16:30Nöttingen - Reutlingen 05
futbol
16:3008 Bissingen - Freiburger
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - Lorrach Brombach
futbol
16:30Linx - Ilshofen
futbol
16:30Backnang - Ravensburg
futbol
16:30Engers - Eintracht Trier 05
futbol
16:30Salmrohr - Alemannia Waldalgesheim
futbol
16:30Hassia Bingen - Gonsenheim
futbol
16:30Karbach - Sportfreunde Eisbachtal 1919
futbol
16:30ATUS Ferlach - Kraig
futbol
16:30ČSK Uherský Brod - Frýdek-Místek
futbol
16:30Slovan Rosice - Odra Petrkovice
futbol
16:30Dolní Benesov - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
16:30Vrchovina - Sigma Olomouc
futbol
16:30Hodonin - Zbrojovka
futbol
16:30Start Brno - Spartak Velka Bites
futbol
16:30Barry Town - Caernarfon Town
futbol
16:30Basel - Köniz
futbol
16:30Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
futbol
16:30Swit Skolwin - Gryf Wejherowo
futbol
16:30Dukla Banská Bystrica - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
16:30Slavoj Trebišov - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30Komarno - Partizán Bardejov
futbol
16:30Dubnica - Púchov
futbol
16:30Köln - Hoffenheim
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Arminia Вielefeld
futbol
16:30Union Berlin - Augsburg
futbol
16:30Stuttgart - Freiburg
futbol
16:30Werder Вremen - Hertha
futbol
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - Zenit Saint Petersburg
futbol
16:45AŠK Bravo Publikum - Koper
futbol
17:00Chesham United - Gosport Borough
futbol
17:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
futbol
17:00Farnborough - Swindon Supermarine
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
futbol
17:00Metropolitan Police - Yate Town
futbol
17:00Salisbury City - Hendon
futbol
17:00Tiverton Town - Wimborne Town
futbol
17:00Truro City - Harrow Borough
futbol
17:00Walton Casuals - Hartley Wintney
futbol
17:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
17:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
17:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
17:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
17:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
17:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
17:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
17:00Redditch United - Needham Market
futbol
17:00Royston Town - Banbury United
futbol
17:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
17:00Stratford Town - Kings Langley
futbol
17:00Hornchurch - Merstham
futbol
17:00Bishop's Stortford - Bognor Regis Town
futbol
17:00Brightlingsea Regent - Margate
futbol
17:00Carshalton Athletic - Potters Bar Town
futbol
17:00Cheshunt - East Thurrock United
futbol
17:00Corinthian-Casuals - Haringey Borough
futbol
17:00Cray Wanderers - Kingstonian
futbol
17:00Enfield Town - Lewes
futbol
17:00Folkestone Invicta - Worthing
futbol
17:00Leatherhead - Horsham
futbol
17:00Atherton Collieries - Scarborough Athletic
futbol
17:00Bamber Bridge - Matlock Town
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Warrington Town
futbol
17:00Buxton - Redcliffe
futbol
17:00United of Manchester - Nantwich Town
futbol
17:00Gainsborough Trinity - Hyde United
futbol
17:00Morpeth Town - Grantham Town
futbol
17:00South Shields - Mickleover Sports
futbol
17:00Stafford Rangers - Ashton United
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Lancaster City
futbol
17:00Witton Albion - Whitby Town
futbol
17:00Karlstad - Berga
futbol
17:00Motala - Trollhättan
futbol
17:00Ängelholms - Rosengard
futbol
17:00Lidköpings - Vänersborgs
futbol
17:00Fanna - Karlbergs
futbol
17:00Gamla Upsala - Skiljebo
futbol
17:00Hudiksvalls - Fagersta Sodra
futbol
17:00Osterakers - Kvarnsvedens
futbol
17:00Östersund - Friska Viljor
futbol
17:00Bavois - Stade Nyonnais
futbol
17:00Breitenrain - Young Fellows Juventus
futbol
17:00Sportclub Cham 1910 - Sion
futbol
17:00Fjölnir - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
17:00Arendal - Notodden
futbol
17:00Kjelsås Fotball - Kvik Halden
futbol
17:00Moss - Fredrikstad
futbol
17:00Vard Haugesund - Flekkerøy
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
futbol
17:00Skra Czestochowa - Motor Lublin
futbol
17:00Blonianka Blonie - Huragan Morag
futbol
17:00Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
futbol
17:00Górnik Zabrze - Polonia Nysa
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
futbol
17:00Gwardia Koszalin - Starogard Gdanski
futbol
17:00Legionovia Legionowo - Wasilkow
futbol
17:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow
futbol
17:00Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
futbol
17:00Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
futbol
17:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg
futbol
17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia Warsaw
futbol
17:00Radunia Stezyca - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
17:00Gwarek - Foto-Higiena
futbol
17:00Warta Gorzow - Polonia Bytom
futbol
17:00Wisla Pulawy - Stal Kraśnik
futbol
17:00Beltinci - Krka
futbol
17:00Primorje - Šmartno 1928
futbol
17:00Drava Ptuj - Roltek
futbol
17:00КНК Fužinar - Bilje
futbol
17:00Adria Miren - Tolmin
futbol
17:00Blackburn Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
17:00Rogaska - Sampinon
futbol
17:00Brentford - Huddersfield Town
futbol
17:00Šenčur - Svoboda Ljubljana
futbol
17:00Luton Town - Derby County
futbol
17:00Skofja Loka - Sava Kranj
futbol
17:00Middlesbrough - Bournemouth
futbol
17:00Šmarje pri Jelšah - Dravinja
futbol
17:00Norwich City - Preston North
futbol
17:00Zrece - Dravograd
futbol
17:00Reading - Barnsley
futbol
17:00Inhulets Petrove - Desna Chernihiv
futbol
17:00Rotherham United - Millwall
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Watford
futbol
17:00Swansea City - Birmingham City
futbol
17:00Celtic - Livingston
futbol
17:00Dundee United - Mirren
futbol
17:00Kilmarnock - Hamilton Academical
futbol
17:00Johnstone - Ross County
futbol
17:00Mirandés - Real Oviedo
futbol
17:00Dynamo Bryansk - Tekstilshchik Ivanovo
basketbol
17:00Pieno žvaigždės - Nevėžis
basketbol
17:00Rytas Vilnius - Juventus Utena
futbol
17:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Leeds United - Fulham (S SPORT HD)
futbol
17:00Sand - ATSV Erlangen
futbol
17:00Abtswind - Ammerthal
futbol
17:00Jahn Regensburg - 1880 Wasserburg
futbol
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Düsseldorf West
futbol
17:00Wacker Innsbruck - Swarovski Wattens
futbol
17:00Bischofshofen - Johann im Pongau
futbol
17:00Donau - Stadlau
futbol
17:00Post - Favoritner
futbol
17:00Jakob im Rosental - Feldkirchen
futbol
17:00Slovan Velvary - Teplice
futbol
17:00Jiskra Domažlice - Admira Prague
futbol
17:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Prepere
futbol
17:00Cesky Brod - Neratovice-Byškovice
futbol
17:00Dobris - Chomutov
futbol
17:00Spartak Sobeslav - Otava Katovice
futbol
17:00Horsens - Marienlyst
futbol
17:00Ilves - Haka
futbol
17:00Inter Turku - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
17:00HIFK - Mariehamn
futbol
17:00Wimbledon - Plymouth Argyle
futbol
17:00Blackpool - Swindon Town
futbol
17:00Bristol Rovers - Ipswich Town
futbol
17:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
17:00Charlton Athletic - Doncaster Rovers
futbol
17:00Hull City - Crewe Alexandra
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Lincoln City
futbol
17:00Oxford United - Sunderland
futbol
17:00Peterborough United - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Northampton Town
futbol
17:00Wigan Athletic - Gillingham
futbol
17:00Colchester United - Bolton Wanderers
futbol
17:00Leeds United - Fulham
futbol
17:00Crawley Town - Scunthorpe United
futbol
17:00Villarreal - Eibar
futbol
17:00Exeter City - Port Vale
futbol
17:00Forest Green Rovers - Bradford City
futbol
17:00Grimsby Town - Salford City
futbol
17:00Harrogate Town - Walsall
futbol
17:00Leyton Orient - Mansfield Town
futbol
17:00Morecambe - Cambridge United
futbol
17:00Newport County - Barrow
futbol
17:00Stevenage - Oldham Athletic
futbol
17:00Tranmere Rovers - Cheltenham Town
futbol
17:00Beaconsfield - Poole Town
futbol
17:15Segesta - Jarun
futbol
17:15Dugo Selo - Trnje
futbol
17:15Lučko - Vrapče Zagreb
futbol
17:15Ponikve - Naftas Hask
futbol
17:15Spansko - Vrbovec
futbol
17:15Trešnjevka - Mladost Petrinja
futbol
17:15Udarnik Kurilovec - Karlovac
futbol
17:15Oostende - Oud-Heverlee Leuven
futbol
17:30Alkmaar - Zwolle
futbol
17:30Kufstein - Wörgl
futbol
17:30Leobendorf - Mannsdorf
futbol
17:30Bleiburg - Klagenfurt
futbol
17:30Slovácko - Příbram
futbol
17:30Dukla Prague - Fotbal Třinec
futbol
17:30Banik Ostrava - Pardubice
futbol
17:30Viktoria Zizkov - Hradec Kralove
futbol
17:30Opava - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Dakovo - Vukovar '91
futbol
17:30İrtiş Omsk - Krylia Sovetov
futbol
17:30Marsonia 1909 - Belisce
futbol
17:30Naprijed Hreljin - Nehaj
futbol
17:30Nask Nasice - Vihor Jelisavac
futbol
17:30Hrvace - Uskok
futbol
17:30Jadran Luka Ploče - Posedarje
futbol
17:30Oriolik Oriovac - Kutjevo
futbol
17:30Pazinka - Jadran Porec
futbol
17:30Slavija Pleternica - Zrinski Jurjevac
futbol
17:30Sloga Nova Gradiska - Slavonac Bukovlje
futbol
17:30Vuteks Sloga Vukovar - Çepin
futbol
17:30Split - Vodice
futbol
17:30Valpovka - Slavonija Požega
futbol
17:30Vinodol - Grobnican
futbol
17:30Zmaj Makarska - Primorac Biograd na Moru
futbol
17:30FC - Cambuur
futbol
17:30Lidingö - Enskede
futbol
17:30Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
futbol
17:30Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
futbol
17:30Kluczbork - Zagłębie II Lubin
futbol
17:30Mafra - Académico de Viseu
futbol
17:30Arouca - Leixões
futbol
18:00Nacional da Madeira - Boavista Porto
futbol
18:00Bull Salzburg - Rheindorf Altach
futbol
18:00Sturm Graz - Rapid Wien
futbol
18:00Swarovski Tirol - LASK Linz
futbol
18:00Chaika Peschanokopskoye - Krasnodar
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Alania Vladikavkaz
basketbol
18:00Mistelbach - Basket Flames
futbol
18:00Erlensee - Zeilsheim
futbol
18:00Pinzgau Saalfelden - Wals-Grünau
futbol
18:00Grodig - Avusturya Salzburg
futbol
18:00Salzburger AK 1914 - Kuchl
futbol
18:00Seekirchen 1945 - ANIF
futbol
18:00Gorodeya - Torpedo-BelAZ
futbol
18:00Honka U 20 - KaPa U 20
futbol
18:00Gorica - Istra 1961
futbol
18:00Landskrona BoIS - Utsiktens
futbol
18:00Schaffhausen - Chiasso
futbol
18:00Münsingen - Brühl
futbol
18:00Rapperswil-Jona - Black Stars Basel
futbol
18:00Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
futbol
18:00Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
futbol
18:00Lens - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Lens - Girondins de Bordeaux
futbol
18:15Sumqayit - Sabail
futbol
18:30Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Jönköpings Södra - Östers
futbol
18:30Trelleborgs - Örgryte
futbol
18:30Kriens - Neuchâtel Xamax
futbol
18:30Yverdon Sport - Zürich
futbol
18:30Paphos - Ethnikos Achna
basketbol
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Rosa Radom
futbol
18:45Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna
futbol
18:45Rudar Labin - Cres
futbol
18:45Bellinzona - Étoile Carouge
futbol
19:00Alanyaspor - Kayserispor
futbol
19:00Beşiktaş - Antalyaspor
basketbol
19:00FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
basketbol
19:00Obradoiro - Baloncesto Fuenlabrada
futbol
19:00Vålerenga Fotball - Molde
basketbol
19:00Nord - Raiders Tirol
basketbol
19:00Posojilnica Bank Celovec - Raiffeisen Dornbirn Lions
futbol
19:001865 Dachau - Deisenhofen
futbol
19:00Süderelbe - Barmbek-Uhlenhorst
futbol
19:00ATSV Stadl-Paura - Sturm Graz
futbol
19:00Tampere United - Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
futbol
19:00Club Centro Deportivo Municipal - Carlos Mannucci
futbol
19:00Chrobry Głogów - Jastrzębie
futbol
19:00Alanyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Belchatow - Tychy
futbol
19:00Beşiktaş - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Olimpia Grudziądz - Sokol Ostroda
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Porto - Vizela
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Viitorul Constanța
futbol
19:00Fiorentina - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina
futbol
19:00Maribor - Celje
futbol
19:00Fiorentina - Torino
futbol
19:15Alcorcón - Tenerife
futbol
19:15Castellon - Málaga
futbol
19:15Gornik Polkowice - Katowice
futbol
19:30Royal Mouscron-Péruwelz - Gent
futbol
19:30B.Dortmund - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Manchester Utd - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
19:30Getafe - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
19:30Ringmahon Rangers - Douglas Hall
futbol
19:30Aarau - 1900
futbol
19:30Dynamo Kyiv - Lviv
futbol
19:30Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
futbol
19:30Manchester United - Crystal Palace
futbol
19:30Getafe - Osasuna
futbol
19:45Vitesse - Sparta Rotterdam
futbol
19:45Haverfordwest County - Newtown
futbol
20:00Bohemians 1905 Prag - Viktoria Plzen
futbol
20:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
20:00Grenoble Foot 38 - Ajaccio
futbol
20:00Châteauroux - Amiens
futbol
20:00Havre - Chamois Niortais
futbol
20:00Paris - Nancy
futbol
20:00Pau - Avant de Guingamp
futbol
20:00Stade Malherbe Caen - Chambly
futbol
20:00Dunkerque - Valenciennes
futbol
20:00Young Boys - Zürich
futbol
20:00Lugano - Luzern
futbol
20:00Lendorf - ASKÖ Gmünd
futbol
20:00Weindorf St Anna - Gleichenberg
futbol
20:00Tevragh-Zeina - Ksar
futbol
20:00Pogon - Hutnik Nowa Huta
futbol
20:00Covilhã - Cova da Piedade
futbol
20:00Skalica - Poprad
futbol
20:00Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00AS Trenčín - Nitra
futbol
20:00Pohronie - ŠKF Sereď
futbol
20:05Dinamo Zagreb - Slaven Belupo
futbol
20:30Sporting Lisbon - Vicente
futbol
20:30Limassol - Karmiotissa Polemidion
futbol
20:30Stal Stalowa Wola - Lewart AGS Lubartow
futbol
20:30Panetolikos - Athens
futbol
21:00Eindhoven - Emmen
futbol
21:00Legia Warsaw - Górnik Zabrze
futbol
21:00Hohenems - Rot-Weiß Rankweil
futbol
21:00Levski Sofia - CSKA Sofia 1948
futbol
21:00Nieciecza - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
21:00Ružomberok - Zemplín Michalovce
futbol
21:15Sport Huancayo - Alianza Lima
futbol
21:25Horn - Liefering Salzburg
futbol
21:30Sarpsborg 08 - Mjøndalen
futbol
21:30Shelbourne - Finn Harps
basketbol
21:45Gran Canaria - Bilbao Basket
basketbol
21:45Delteco - Real Madrid Baloncesto
futbol
21:45Waasland-Beveren - Anderlecht
futbol
21:45Waasland Beveren - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Verona - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Royale Union Saint-Gilloise - Seraing United
futbol
21:45Universitatea Craiova - Voluntari
futbol
21:45Hellas Verona - Roma
futbol
22:00Fortuna Sittard - Heerenveen
futbol
22:00Rayo Vallecano - Sabadell
futbol
22:00Rennes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Arsenal - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:00Celta Vigo - Valencia (spor SMART HD)
futbol
22:00Patriotas - Envigado Fútbol Club
futbol
22:00Stade Rennais - Monaco
futbol
22:00Arsenal - West Ham United
futbol
22:00Celta de Vigo - Valencia
futbol
22:30Sporting Kansas City - Dallas
futbol
22:30América Futebol Clube Minas Gerais - Figueirense Futebol Clube
futbol
23:00Porto - Braga
futbol
23:00Porto - Braga (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Corporación Deportiva Real Cartagena - Orsomarso
futbol
23:00Leones - Valledupar
futbol
23:15Corporación Club Deportivo Tuluá - Atletico Cali
futbol
23:30İngiltere Revolution - York City
futbol
23:30Orense Sporting Club - Aucas
futbol
23:30Cusco - Club Cienciano Cusco
futbol
00:00Deportivo Pereira - Club Independiente Santa
futbol
00:00Sporting San Jose - Deportivo Saprissa
futbol
00:30Colorado Springs Switchbacks - Mexico United
futbol
01:00Clube Atletico Bragantino - Ceará Sporting Club
futbol
01:00Fortaleza - Sport Club Internacional
futbol
01:00Atlas - Pachuca
futbol
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Operario Ferroviario
futbol
01:30Loudoun United - Pittsburgh Riverhounds
futbol
02:00Atlanta United - Inter Miami
futbol
02:00York Red Bulls - Cincinnati
futbol
02:00North Carolina - Charlotte Independence
futbol
02:00Club Sport Emelec - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
02:00Sporting Cristal - Alianza Universidad
futbol
02:05Alianza Petrolera - Independiente Medellín
futbol
02:30Columbus Crew - Nashville
futbol
02:30United - Toronto
futbol
02:30Orlando City Soccer Club - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30Louisville City - Memphis 901
futbol
03:00Houston Dynamo - Minnesota United
futbol
03:00Atlético Clube Goianiense - Clube Atlético Mineiro
futbol
03:00Tigres de la UANL - Querétaro
futbol
03:00Saint Louis - Sporting Kansas City
futbol
03:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
04:00Grande Valley - Tulsa Roughnecks
futbol
04:00San Antonio Texas - Oklahoma City Energy
futbol
04:10Millonarios Fútbol Club - Once Caldas
futbol
04:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps
futbol
04:30Paso Locomotive - Real Monarchs
futbol
05:00Club América - Guadalajara
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids
futbol
05:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers
futbol
05:30Phoenix Rising - San Diego Loyal
futbol
06:30Monaro Panthers - Canberra Olympic
futbol
07:30Wollongong Wolves - Sydney Olympic
futbol
08:00ANU - Yoogali
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - South West Queensland Thunder
futbol
08:00Sydney United - Marconi Stallions
futbol
08:45Tuggeranong United - Woden Valley
futbol
09:00Sunshine Coast - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
09:00Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay United
futbol
09:00Seoul - Daegu
futbol
09:00Gangwon - Suwon Samsung Bluewings
futbol
09:00Incheon United - Ulsan Hyundai
futbol
09:00Jeonbuk Hyundai Motors - Busan IPark
futbol
09:00Pohang Steelers - Sangju Sangmu Phoenix
futbol
09:00Seongnam Ilhwa Chunma - Gwangju
futbol
10:00Sent-George Willawong - Taringa Rovers Soccer FutbolClub
futbol
10:30Astana - Şahter Karağandı
futbol
11:00Machida Zelvia - Omiya Ardija
futbol
11:15Bohemians 1905 - Jablonec
futbol
11:15Chlumec - Dukla Prague
futbol
11:15Hradec Kralove - Sokol Živanice
futbol
11:15Pardubice - Zbuzany 1953
futbol
11:30Hakoah Sydney City East - Blacktown Spartans
futbol
11:30Blau-Weiß Linz - Avusturya Lustenau
futbol
12:00Oita Trinita - Yokohama
futbol
12:30Viitorul Pandurii Targu - U Craiova 1948
futbol
12:45Kızıljar - Kayrat
basketbol
13:00Khimki - Zenit Saint-Petersburg
futbol
13:00Lugo - Leganés
futbol
13:00Tokyo - Vegalta Sendai
futbol
13:00Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Isloch - Dinamo Minsk
futbol
13:00Honka - HJK
futbol
13:00Śląsk Wrocław - 1925 Kalisz
futbol
13:15Haag - Groningen
futbol
13:15Académica de Coimbra - Estoril Praia
futbol
13:30Parma - Napoli
futbol
13:30Erzurumspor - Sivasspor
basketbol
13:30Estudiantes Madrid - Bruixa Dor Manresa
futbol
13:30Parma - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30BB Erzurumspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Thespakusatsu Gunma - Ehime
futbol
13:40Korona Kielce - Górnik Łęczna
basketbol
13:45Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
futbol
14:00Nice - Paris Saint-Germain
futbol
14:00Southampton - Tottenham Hotspur
futbol
14:00Arsenal Tula - Soçi
futbol
14:00FC - CSKA Moskova
futbol
14:00Hibernian - Rangers
futbol
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Southampton - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
14:00Nice - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Ingolstadt 04 - Uerdingen 05
futbol
14:00Fremad Amager - Hvidovre
futbol
14:00Avarta - Roskilde
futbol
14:00Slagelse B&I - Hillerod
futbol
14:00Thisted - B.93 Copenhagen
futbol
14:00Prespa Birlik - Eslovs
futbol
14:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
futbol
14:00Olimpik - Minaj
futbol
14:30Heidenheim - Eintracht Braunschweig
futbol
14:30Greuther Furth - Osnabruck
futbol
14:30Holstein Kiel - Paderborn 07
futbol
14:30Zulte Waregem - Club Brugge
futbol
14:30Zulte Waregem - Club Brugge (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Union Furstenwalde - Optik Rathenow
futbol
14:30Hertha - 63 Luckenwalde
futbol
14:30Babelsberg 03 - Energie Cottbus
futbol
14:30Holbæk B&I - Oure
futbol
15:00Næsby - Sydvest 05
futbol
15:00Levadia Tallinn - Nomme Kalju
futbol
15:00Akatemia - Vaasan Palloseura
futbol
15:00Sollentuna - Sylvia Norrköping
futbol
15:00Räppe GOIF - Karlshamn
futbol
15:00Daugavpils - Liepāja
futbol
15:00Tukums 2000 - Jelgava
futbol
15:00Bryne - Levanger
futbol
15:00Copenhagen - Brøndby
futbol
15:00Odense Boldklub - Nordsjælland
futbol
15:00Kaysar - Ordabası
futbol
15:00Magdeburg - Hallescher
futbol
15:00Borussia Dortmund - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00Pauli - ETSV Weiche
futbol
15:00Havelse - Oldenburg
futbol
15:00Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers
futbol
15:001860 München - Ingolstadt 04
futbol
15:00Buchholz 08 - Hamburg Eimsbutteler
futbol
15:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau
futbol
15:00Slutsk - BATE Borisov
futbol
15:30Akropolis - Halmstads
futbol
15:30Dalkurd - Brage
futbol
15:30Alta - Skeid Fotball
futbol
15:30Feyenoord - Twente
futbol
15:30Willem - Heracles Almelo
futbol
15:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Pölten
futbol
15:30Hartberg - Wolfsberger
futbol
15:30Fotboll - Hammarby
futbol
15:30Östersunds - Djurgårdens
futbol
16:00Metz - Stade de Reims
futbol
16:00Montpellier - Angers
futbol
16:00Strasbourg - Dijon
futbol
16:00Stade Brestois 29 - Lorient
futbol
16:00Newcastle United - Brighton & Hove Albion
futbol
16:00Genoa - Krotone
futbol
16:00Union Sandersdorf - Rot-Weiß Erfurt
futbol
16:00Hobro - Fredericia
futbol
16:00Nardo - Asker Fotball
futbol
16:00Kasımpaşa - Çaykur Rizespor
futbol
16:00Stoke City - Bristol City
futbol
16:00Zagłębie Lubin - Cracovia
futbol
16:00Genoa - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Kasımpaşa - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Newcastle - Brighton (S SPORT HD)
futbol
16:00Montpellier - Angers (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30Leipzig - Mainz 05
futbol
16:30Rubin Kazan - Spartak Moskova
futbol
16:30Bala Town - Cefn Druids
futbol
16:30Connah's Quay - Pen-y-Bont
futbol
16:30New Saints - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Botoșani - Academica Clinceni
futbol
16:30Slovan Liberec - Karviná
futbol
16:30Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
futbol
16:30Leipzig - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30İstanbulspor - Altay (TRT Spor HD)
futbol
16:30İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Huesca - Cádiz
futbol
17:00Holstein Kiel - Lüneburger SK Hansa
futbol
17:00Schwabmünchen - Schwaben Augsburg
futbol
17:00Slavia-Mozyr - Shakhtyor Soligorsk
futbol
17:00Sokol Brozany - Sokol Zápy
futbol
17:00Ekenäs - Kajaani
futbol
17:00MYPA - Jaro
futbol
17:00Rochdale - Portsmouth
futbol
17:00Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
futbol
17:00Rīgas Futbola skola - Ventspils
futbol
17:00Domžale - Tabor Sežana
futbol
17:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
futbol
17:00Standard Liège - Kortrijk
futbol
17:00Randers - Aarhus
futbol
17:00Aberdeen - Motherwell
futbol
17:00Espanyol - Mallorca
futbol
17:00Basel - Vaduz
futbol
17:00Lausanne-Sport - Servette
futbol
17:00Gallen - Sion
futbol
17:00Huesca - Cadiz (spor SMART HD)
futbol
17:30Varnsdorf - Blansko
futbol
17:30Taborsko - Ústí nad Labem
futbol
17:45Etar 1924 Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv
futbol
17:45Ajax - Waalwijk
futbol
18:00Nantes - Saint-Étienne
futbol
18:00Santa Clara - Marítimo
basketbol
18:00MoraBanc Andorra - Universidad Catolica de Murcia
futbol
18:00Austria Wien - Ried
futbol
18:00Nantes - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:15Lamia - Crete
futbol
18:30Chelsea - Liverpool
futbol
18:30RoPS - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Oulu - KPV
futbol
18:30Gnistan - Musan Salama
futbol
18:30Omonia - Larnaca
futbol
18:30Göteborg - Kalmar
futbol
18:30Norrköping - Malmö
futbol
18:30Lech Poznań - Warta Poznań
futbol
18:30Chelsea - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
18:35Trefl Sopot - Arka Gdynia
futbol
18:45Batrana Doamna - Politehnica Iasi
futbol
19:00Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
19:00Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
futbol
19:00Lokomotiv Moskova - Tambov
futbol
19:00Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Cork City - Dundalk
futbol
19:00Riga - Valmieras
futbol
19:00MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
futbol
19:00Aluminij - Olimpija Ljubljana
futbol
19:00Gaziantep - Fatih Karagümrük
futbol
19:00İstanbul Başakşehir - Galatasaray
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
futbol
19:00Vejle Boldklub - SønderjyskE
futbol
19:00Start - Kristiansund
futbol
19:00Rosenborg - Haugesund
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Strømsgodset
futbol
19:00Brann - Bodø-Glimt
futbol
19:00Viking - Aalesunds
futbol
19:00M.Başakşehir - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Gaziantep FK - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Giresunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Giresunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sassuolo - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Wolfsburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:15Genk - Mechelen
futbol
19:15Albacete Balompié - Ponferradina
futbol
19:15Cartagena - Sporting de Gijón
futbol
19:30Granada - Deportivo Alavés
futbol
19:30Real Betis - Real Valladolid
futbol
19:30Enosis Neon Paralimni - APOEL
futbol
19:30Rukh Vinnyky - Kolos Kovalevka
basketbol
19:30Saski Baskonia - Valencia
futbol
19:30Granada - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:00Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
20:00Stjarnan - Valur FutbolClub
futbol
20:00Senica - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:00Deportivo Toluca - Club Santos Laguna
futbol
20:05Varaždin - Osijek
futbol
20:15Ironi Sport Hadera - Hapoel Be'er Sheva
futbol
20:30CSKA Sofia - Ludogorets 1945
futbol
20:30Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
20:30Volos - Aris
futbol
20:30Moreirense - Farense
basketbol
20:30Gliwice - Stargard Szczecinski
futbol
21:00Leicester City - Burnley
futbol
21:00Westerlo - KMSK Deinze
futbol
21:00N.E.C. - Almere City
futbol
21:00Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
basketbol
21:00Barcelona Bàsquet - Burgos
futbol
21:00Leicester - Burnley (S SPORT HD)
futbol
21:30Universidad Católica del Ecuador - Técnico Universitario
futbol
21:30Steaua București - Argesul Pitesti
futbol
21:30Mura 05 - Gorica
futbol
21:30Las Palmas - Fuenlabrada
futbol
21:30Grenland - Stabæk Fotball
futbol
21:45Juventus - Sampdoria
futbol
21:45Royal Antwerp - Eupen
futbol
21:45Juventus - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Olympique de Marseille - Lille
futbol
22:00Real Sociedad - Real Madrid
futbol
22:00Coritiba Foot Ball Club - Vasco da Gama
futbol
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
22:00Marsilya - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Sociedad - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
futbol
23:00Tondela - Ave
futbol
23:15Deportivo Pasto - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
23:30Boca Juniors De Cali - Tigres Futbol Club
futbol
23:45Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional
futbol
00:15Botafogo de Futebol e Regatas - Santos
futbol
01:30América de Cali - Atlético Bucaramanga
futbol
02:00Montreal Impact - Philadelphia Union
futbol
02:00Delfin - Mushuc Runa Sporting Club
futbol
02:30Sport Club do Recife - Fluminense FutbolClub
basketbol
02:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
03:00Atlético San Luis - Monterrey
futbol
03:45Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas
futbol
05:00Club Tijuana - Juarez
futbol
10:30Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
futbol
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
futbol
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Guangzhou R&F - Dalian
futbol
18:00Åsane Fotball - Oygarden
futbol
18:00Grorud - Ranheim Fotball
futbol
18:00KFUM - Strømmen
futbol
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
basketbol
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
futbol
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
futbol
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
futbol
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
futbol
19:00HamKam - Jerv
futbol
19:00Lillestrøm - Toppfotball
futbol
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:45Alkmaar - Graafschap
futbol
20:00Aston Villa - Sheffield United
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
futbol
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Eskilstuna - Ljungskile
futbol
20:00GAIS - Vasteras
futbol
20:00Umeå - Degerfors
futbol
20:00Fodbold - Horsens
futbol
20:00Elfsborg - Häcken
futbol
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
futbol
20:00Mjällby - Örebro
futbol
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
futbol
21:00Shamrock Rovers - Waterford
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
21:00Sandnes - Tromsø
futbol
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
21:30Bochum - Pauli
futbol
21:45Milan - Bologna 1909
futbol
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
futbol
21:45Stade Lavallois - Annecy
futbol
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
futbol
21:45Auxerre - Troyes
futbol
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Utrecht - Breda
futbol
22:15Wolverhampton - Manchester City
futbol
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
03:40Deportes Quindío - Real Santander
futbol
05:00Club León - Club Universidad Nacional
futbol
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
futbol
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
futbol
20:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
18:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Europa-pro - Zenit-proCanlı
basketbol
13:00Rip City - Sunshine Coast PhoenixCanlı
basketbol
15:30Willetton Tigers - Cockburn Cougars
basketbol
16:00CSKA Moskova - Moskova
basketbol
17:00Stade Malien - Mande
basketbol
18:00Drakonu - Leningrad
basketbol
19:00CSKA Moskova - Parma Perm
basketbol
19:00Neptūnas - Dzūkija
basketbol
19:00Velika Gorica - Split
basketbol
19:00Olimpia Milano - Reyer Venezia Mestre
basketbol
19:00Bizoni - Chameleon
basketbol
20:00Bizoni - Drakonu
basketbol
21:00Hermine Nantes Atlantique - Poitiers Basket 86
basketbol
21:00Vichy - Saint-Chamond
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - Saint Quentin
basketbol
21:00Sharks Antibes - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - Gries Oberhoffen
basketbol
21:00Chameleon - Leningrad
basketbol
21:25Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
21:30Rouen Basket - Paris
basketbol
21:45Banco di Sardegna Sassari - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
22:00Bizoni - Leningrad
basketbol
01:1525 de Agosto - Olvivol Mundial
basketbol
03:00Plateros de Fresnillo - Lenadores de Durango
basketbol
03:30Deportivo Sayago - Atletico Tabare
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
basketbol
04:00Chinandega - Real Esteli
basketbol
04:00Rivas - Unan de Leon
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
10:00Sutherland Sharks - Central Coast Crusaders
basketbol
12:00Manly Warringah Sea Eagles - Norths Bears
basketbol
17:00Pieno žvaigždės - Nevėžis
basketbol
17:00Rytas Vilnius - Juventus Utena
basketbol
18:00Mistelbach - Basket Flames
basketbol
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Rosa Radom
basketbol
19:00FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
basketbol
19:00Obradoiro - Baloncesto Fuenlabrada
basketbol
19:00Nord - Raiders Tirol
basketbol
19:00Posojilnica Bank Celovec - Raiffeisen Dornbirn Lions
basketbol
21:45Gran Canaria - Bilbao Basket
basketbol
21:45Delteco - Real Madrid Baloncesto
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
13:00Khimki - Zenit Saint-Petersburg
basketbol
13:30Estudiantes Madrid - Bruixa Dor Manresa
basketbol
13:45Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
basketbol
18:00MoraBanc Andorra - Universidad Catolica de Murcia
basketbol
18:35Trefl Sopot - Arka Gdynia
basketbol
19:30Saski Baskonia - Valencia
basketbol
20:30Gliwice - Stargard Szczecinski
basketbol
21:00Barcelona Bàsquet - Burgos
basketbol
02:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
18:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Adelaide Raiders - North Eastern MetroStarsCanlı
futbol
14:35Guangzhou Evergrande - Henan Jianye
futbol
15:00Shandong Luneng Taishan - Dalian
futbol
15:15Sarawak United - Kelantan United
futbol
15:30Batı Ermenistan - Gandzasar
futbol
15:30Van - Noravank
futbol
16:00Ajax Cape Town - Black Leopards
futbol
16:00Ihefu - Mtibwa Sugar
futbol
16:00Albion Montevideo - Cerrito
futbol
16:30Smolevichi - Rukh Brest
futbol
17:00Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
futbol
17:00Vedita Colonesti - Alexandria
futbol
17:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Cetate Rasnov
futbol
17:00Balotesti - Concordia Chiajna
futbol
17:00Unirea - Industria Galda
futbol
17:00Fortuna Becicherecu - Ghiroda
futbol
17:00Hermannstadt - Metan
futbol
17:00Sportul Chiscani - Ramnicu Sarat
futbol
17:00Unirea Bascov - Flacara Moreni
futbol
17:00Universitatea Craiova - Petrolul Potcoava
futbol
17:00Viitorul Selimbar - Minerul Costesti
futbol
17:00Radnicki Sremska Mitrovica - Borac Čačak
futbol
17:00Fraficar Beograd - Zarkovo
futbol
18:00Okjetpes - Kaspiy
futbol
18:00Sadd - Ain
futbol
18:00Sharjah - Al-Duhail
futbol
18:00Králův Dvůr - Rakovnik
futbol
18:00Oliveirense - Penafiel
futbol
18:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
futbol
18:15Sexypoxyt - Töölön Taisto
futbol
18:15Villa Española - Juventud de Las Piedras
futbol
18:30Leopards de Saint-Camille - Vitesse Bobo-Dioulasso
futbol
18:30Urartu - Pyunik
futbol
18:30Jazz - Tampereen Ilves
futbol
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Akatemia
futbol
18:30Neman Grodno - Minsk
futbol
18:40Arka Gdynia - Miedz Legnica
futbol
18:45Kaiserslautern - Dynamo Dresden
futbol
18:45Tsarsko Selo Sofia - Botev Vratsa
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor
futbol
19:00Mannsworth - Brigittenau
futbol
19:00Gerasdorf - 13
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Hlučín - Viktoria Otrokovice
futbol
19:00Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Vysočina Jihlava - Lisen
futbol
19:00Association Salé - Marrakech
futbol
19:00Chabab Atlas Khénifra - Chabab Mohammedia
futbol
19:00MAS - Casablanca
futbol
19:00Olympique Dcheïra - Sidi Kacem
futbol
19:00Šibenik - Lokomotiva
futbol
19:00Ermis Aradippou - Olympiakos Nicosia
futbol
19:00Aris Limassol - Anagennisi Dherynia
futbol
19:00Haras El-Hodood - ENPPI Club
futbol
19:00Carlos Stein - Atletico Grau
futbol
19:00Chaves - Varzim
futbol
19:00Vojvodina - Radnik Surdulica
futbol
19:00PAOK - Atromitos
futbol
19:00Dnipro-1 - Mariupol
futbol
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
futbol
19:15CLE - HerTo
futbol
19:15Sapa - Ponnistajat
futbol
19:30Hamburg - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30Schwarz-Weiß Rehden - Werder Bremen
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Avusturya Wien - Grazer
futbol
19:30Rapid Wien - Juniors
futbol
19:30Vorwarts Steyr - Kapfenberger
futbol
19:30Næstved - Hellerup
futbol
19:30Roskilde Boldklub af 1906 - Herlev
futbol
19:30JaPS - Valtti
futbol
19:30KäPa - Helsingin Palloseura
futbol
19:30Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Sareeh
futbol
19:30Hamburger - Fortuna Düsseldorf
futbol
19:30Jahn Regensburg - Nurnberg
futbol
19:45Ace - FJK
futbol
19:45Helmond Sport - Volendam
futbol
19:45Eindhoven - Eindhoven
futbol
19:45Derry City - Patrick's Athletic
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Wolfsburg - Hannover
futbol
20:00Meuselwitz - Chemie Leipzig
futbol
20:00Bramfelder - Lohbrugge
futbol
20:00Hall - Kitzbuhel
futbol
20:00ASCO ATSV Wolfsberg - Völkermarkt
futbol
20:00Dellach-Gail - Maria Saal
futbol
20:00Heiligenkreuz - Lafnitz
futbol
20:00Union Edelweiss Linz - Askoe Oedt
futbol
20:00Wildon - Hitthaller St. Michael
futbol
20:00Allerheiligen - Kalsdorf
futbol
20:00Deutschlandsberger - Hertha Wels
futbol
20:00Wels - Weiz
futbol
20:00Gleisdorf 09 - Spittal
futbol
20:00Vöcklamarkt - Wolfsberger AC
futbol
20:00Helsingør - Vendsyssel
futbol
20:00Silkeborg KFUM - Djursland
futbol
20:00Gefle - Sandvikens
futbol
20:00Täby - Haninge
futbol
20:00Assyriska - Varbergs
futbol
20:00Vänersborgs - Grebbestad
futbol
20:00Morön - Skellefteå
futbol
20:00Thun - Stade Lausanne-Ouchy
futbol
20:00Nouakchott King's - Tidjikja
futbol
20:00Vilafranquense - Feirense
futbol
20:00Krasnodar - Khimki
futbol
20:00Yeni Malatyaspor - Göztepe
futbol
20:091909 - Treibach
futbol
20:15Concordia von 1907 - Meiendorfer
futbol
20:15Tikka - EsPa
futbol
20:30Hamm United - Rugenbergen
futbol
20:30Victoria Hamburg - Curslack-Neuengamme
futbol
20:30Osdorf - Niendorfer
futbol
20:30International Leipzig - Grimma
futbol
20:30Traiskirchen - Wiener Viktoria
futbol
20:30Wiener Sport-Club - Wiener Neustadt
futbol
20:30Kremser - Kilb
futbol
20:30SC-ESV Parndorf 1919 - Markt Allhau
futbol
20:30Club Atletico Atenas - Club Atlético Villa Teresa
futbol
20:30Olympiacos - Asteras Tripolis
futbol
20:45Police Ouagadougou - Rahimo
futbol
21:00Nassr - Sepahan Isfahan
futbol
21:00Al-Taawon - Persepolis
futbol
21:00Hamburger - Sasel
futbol
21:00SSVg Velbert - Union Nettetal
futbol
21:00Spelle-Venhaus - Bersenbruck
futbol
21:00Schwechat - Koma Elektra
futbol
21:00Molenbeek - Lommel
futbol
21:00Primavera - Velo Clube
futbol
21:00São Bernardo - Desportivo Brasil
futbol
21:00Preto - Capivariano
futbol
21:00VVV-Venlo - Utrecht
futbol
21:00Montana - Botev Plovdiv
futbol
21:00Famalicão - Benfica
futbol
21:00Hoyvik - Argja Boltfelag
futbol
21:00Avranches - Stade Briochin
futbol
21:00Bastia-Borgo - Mans
futbol
21:00Bourg-Péronnas - Boulogne
futbol
21:00Sète 34 - Red Star Saint-Ouen
futbol
21:00Concarneau - Quevilly
futbol
21:00Créteil-Lusitanos - Cholet
futbol
21:00Orléans - Lyon-Duchère
futbol
21:00Villefranche - Bastia
futbol
21:00Grasshopper Club Zürich - Winterthur
futbol
21:00Haukar - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
21:00Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains
futbol
21:00Aswan - Zamalek
futbol
21:00Deportivo Binacional - Deportivo Llacuabamba
futbol
21:00Astra Giurgiu - Cluj
futbol
21:00Slavia Prague - Teplice
futbol
21:00Sopron - Budapesti
futbol
21:15Vikingur Gota - B 71 Sandoy
futbol
21:25Lafnitz - Amstetten
futbol
21:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
21:30Bayern Munich - Schalke 04
futbol
21:30Lyra - La Louviere Centre
futbol
21:30Carrigaline United - Rockmount
futbol
21:30Mayfield United - Leeside
futbol
21:30Midleton - Cobh Wanderers
futbol
21:30Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
21:45Charleroi - Beerschot (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Coventry - QPR (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Coventry City - Queens Park Rangers
futbol
21:45Aberystwyth Town - Flint Town United
futbol
21:45Athlone Town - Cobh Ramblers
futbol
21:45Bray Wanderers - Longford Town
futbol
21:45Sligo Rovers - Bohemian
futbol
21:45Galway United - Wexford Gençlers
futbol
21:45R. Charleroi - Beerschot Wilrijk
futbol
21:45Shamrock Rovers - Cabinteely
futbol
21:45University College Dublin - Drogheda United
futbol
22:00Lyon - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Lyon - Nîmes Olympique
futbol
22:00Havnar Boltfelag - B68 Toftir
futbol
22:00Klaksvik - 07 Vestur
futbol
22:00Runavik - B36 Torshavn
futbol
22:00Ahead Eagles - Ajax
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:15Rocha - Racing Club de Montevideo
futbol
22:55SNIM - Kaedi
futbol
23:00Barretos Esporte Clube - Clube Atlético Linense
futbol
23:15Vitoria Guimaraes - Belenenses
futbol
23:30Melgar - Universidad San Martín
futbol
00:30Inter Playa del Carmen - Deportivo CAFESSA Jalisco
futbol
01:00Tacuarembó - América
futbol
01:15Confianca - Guarani
futbol
02:00Equidad - Boyacá Chicó
futbol
02:0012 de Octubre FutbolClub - Club Sol de América
futbol
02:00Club Universitario de Deportes - Ayacucho
futbol
03:00Portoviejo - Olmedo
futbol
03:30Club Necaxa - Puebla
futbol
03:30Clube Náutico Capibaribe - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
04:05Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
futbol
05:00Seattle Sounders - Los Angeles
futbol
05:00Orange County Blues - Vegas Lights
futbol
05:00Alajuelense - Grecia
futbol
05:30Mazatlan - Cruz Azul
futbol
06:30Gungahlin United - Cooma Tigers
futbol
06:45Lake Maquarie - Broadmeadow Magic
futbol
07:15Devonport City Strikers - Riverside Olympic
futbol
07:15Beachside - South Hobart
futbol
07:15Glenorchy Knights FC - Tazmanya Üniversitesi
futbol
07:15Launceston City - Somerset
futbol
07:15Taroona - Clarence Zebras
futbol
07:30Adamstown Rosebud - Maitland
futbol
07:30Hamilton Olympic Warriors - Edgeworth Eagles
futbol
07:30Kamatamare Sanuki - Grulla Morioka
futbol
08:00Consadole Sapporo - Gamba Osaka
futbol
08:00SKA-Khabarovsk - Baltika Kaliningrad
futbol
08:00Southport Warriors - Robina City
futbol
08:00Croydon Kings - Adelaide City
futbol
08:00Albirex Niigata - Tokushima Vortis
futbol
08:00Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
futbol
08:00Kayrat Akademia - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
futbol
08:30Fulham United - South Adelaide Panthers
futbol
08:30Playford City Patriots - Sturt Lions
futbol
08:30Seaford Rangers - Adelaide Victory
futbol
08:30West Adelaide - White City FutbolClub
futbol
08:30Western Strikers - West Torrens Birkalla
futbol
08:30Campbelltown City - Adelaide Comets
futbol
08:30Modbury Jets - Cumberland United
futbol
08:45Hırvatistan Canberra - Belconnen United
futbol
09:00Metro Claremont - South East United
futbol
09:00Olympia Warriors - Hobart United
futbol
09:00Blaublitz Akita - Gainare Tottori
futbol
09:00Azul Claro Numazu - Fukushima United
futbol
09:00Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto
futbol
09:00Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki
futbol
09:30Mindil Aces - Hellenic Athletic
futbol
09:30Glenorchy Knights - Kingborough Lions United Soccer Club
futbol
09:30Launceston City - South Hobart
futbol
10:00Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos
futbol
10:00Armadale - Floreat Athena
futbol
10:00Balcatta - Inglewood United
futbol
10:00Gwelup Croatia - Joondalup
futbol
10:00Perth FutbolClub - Rockingham City
futbol
10:00Sorrento - Cockburn City
futbol
10:00Ashfield - Quinns
futbol
10:00Forrestfield United - Joondalup United
futbol
10:00Mandurah City - Fremantle City
futbol
10:00Stirling Lions - University of Western Australia-Nedlands
futbol
10:00Subiaco FutbolClub - Swan United
futbol
10:00Western Knights - Olympic Kingsway Sports Club
futbol
10:00Bayside United - Toowong FutbolClub
futbol
10:00Burleigh Heads - Nerang Soccer Club
futbol
10:00Pekin Spor Üniversitesi - Guizhou Renhe
futbol
10:30Weston Workers Bears - Lambton Jaffas
futbol
10:30Tianjin Teda - Shijiazhuang Ever Bright
futbol
11:00Nagoya Grampus - Vissel Kobe
futbol
11:00Albany Creek Excelsior - Grunge Thistle
futbol
11:00Caboolture - Gap
futbol
11:00Broadbeach United - Surfers Paradise Australian FutbolClub
futbol
11:00Logan Lightning - South United
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Brisbane Wolves
futbol
11:00Queensland Lions - Redlands United FutbolClub
futbol
11:00Bonnyrigg White Eagles - George Saints
futbol
11:00Sagamihara - Imabari
futbol
11:00Concordia Chiajna - Pandurii Targu
futbol
11:00Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
futbol
11:00Slatina - Comuna Recea
futbol
11:00Farul Constanța - Gloria Buzău
futbol
11:00Resita - Poli Timisoara
futbol
11:00Ripensia Timisoara - Aerostar Bacau
futbol
11:15Loko Vltavín - Viktoria Plzeň
futbol
11:15Vyskov - Velké Meziříčí
futbol
11:15Motorlet Praha - Sokol Hostoun
futbol
11:15Benešov - Slavia
futbol
11:15Kladno - Arsenal Ceska Lipa
futbol
11:15Sparta Kutná Hora - Polaban Nymburk
futbol
11:15Tatran Rakovnik - Aritma Prag
futbol
11:15Sokol Libiš - Kolin
futbol
11:30Hobart Olympia Warriors - Clarence United
futbol
11:30Gold Coast Knights - Gold Coast United
futbol
11:30Peninsula Power FutbolClub - Brisbane City
futbol
11:30Břeclav - Slavoj TKZ Polná
futbol
12:00North Star - Acacia Ridge
futbol
12:00Coomera - Palm Beach Sharks
futbol
12:00Rochedale Rovers FutbolClub - Western Pride
futbol
12:00Hills Brumbies - Saint George City
futbol
12:00Spirit - Northem Tigers
futbol
12:00VG-62 Naantali - II
futbol
12:00Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu
futbol
12:00Cerezo Osaka - Kashima Antlers
futbol
12:15Eastern Suburbs - Brisbane Olympic United
futbol
12:30Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles
futbol
12:30Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse
futbol
13:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
futbol
13:00Boldklubben 1908 - Allerød
futbol
13:00Fremad Valby - Avedøre
futbol
13:00Gentofte-Vangede - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
13:00Narva Trans - Viljandi Tulevik
futbol
13:00Tallinna Kalev - Tammeka Tartu
futbol
13:00KoiPS - RiPS
futbol
13:00Västra Frölunda - Vinbergs
futbol
13:00Gifu - Nagano Parceiro
futbol
13:00Kagoshima United - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
13:00Ryūkyū - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Fagiano Okayama
futbol
13:00Júbilo Iwata - Tochigi
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka
futbol
13:00Casa Pia - Benfica
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Taraz - Jetısu
futbol
13:00Tom Tomsk - Volgar Astrakhan
futbol
13:30Adelaide Vipers - Adelaide Hills Hawks
futbol
13:30Casuarina - Port Darwin
futbol
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor
futbol
13:30Gençlerbirliği - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:40Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
futbol
14:00Hamburger - Teutonia 05 Ottensen
futbol
14:00Hannover 96 - Borussia Hildesheim
futbol
14:00Phonix Lubeck - Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00Bremer - Aumund-Vegesack
futbol
14:00Bremer TS Neustadt - Union 60 Bremen
futbol
14:00Dassendorf - Union Tornesch
futbol
14:00Plauen - 1921 Krieschow
futbol
14:00Halle 1896 - Eilenburg
futbol
14:00Vitebsk - Belshina Bobruisk
futbol
14:00Heilongjiang Lava - Kunshan
futbol
14:00Kolding - Køge
futbol
14:00OKS - Viby IF Fodbold
futbol
14:00Tarup-Paarup - Ringkøbing
futbol
14:00Vejgaard Boldspilklub - Aarhus Fremad
futbol
14:00TiPS - Kontu Itä-Helsinki
futbol
14:00Tp-T - JanPa
futbol
14:00Eskilsminne - Lunds
futbol
14:00Lindome - Karlskrona
futbol
14:00Örebro Syrianska - Frej Taby
futbol
14:00Stenungsunds - Tidaholm
futbol
14:00Brattvåg - Florø
futbol
14:00Senja - Fløya
futbol
14:00Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin
futbol
14:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MLKS Znicz Biala Piska
futbol
14:00Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
futbol
14:00Wikielec - Kutno
futbol
14:00Oleksandriya - Vorskla Poltava
futbol
14:00Hannover 96 - Karlsruher
futbol
14:00Sandhausen - Darmstadt 98
futbol
14:00Würzburger Kickers - Erzgebirge
futbol
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hannover 96 - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
futbol
14:15Inter Turku - Aland
futbol
14:30Berliner AK 07 - Carl Zeiss Jena
futbol
14:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Auerbach - Tennis Borussia Berlin
futbol
14:30Germania Halberstadt - Altglienicke
futbol
14:30Nottingham Forest - Cardiff City
futbol
14:30Rotenburger - Uphusen
futbol
14:30Silkeborg - Esbjerg
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Akademisk Boldklub
futbol
14:30Hedensted - Odder
futbol
14:30Umea Akademi - Notvikens
futbol
14:30Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
14:30Nottingham Forest - Cardiff City (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:30Everton - WBA (S SPORT HD)
futbol
14:30Everton - West Bromwich Albion
futbol
14:35Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
futbol
14:35Shaanxi Athletic - Hangzhou Greentown
futbol
15:00Chertanovo Moskova - Fakel Voronezh
futbol
15:00Spartak Moskova - Veles Moskova
futbol
15:00Hansa Rostock - Duisburg
futbol
15:00Bayern Munich - Turkgucu Ataspor
futbol
15:00Zwickau - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00Meppen - 1860 München
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Verl
futbol
15:00Lübeck - Saarbrucken
futbol
15:00Bonner - Wegberg-Beeck
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach - Straelen
futbol
15:00Schalke 04 - Rodinghausen
futbol
15:00Preussen Munster - Homberg
futbol
15:00Weiss Ahlen - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - Bergisch Gladbach 09
futbol
15:00Fortuna Köln - Wuppertaler
futbol
15:00Lippstadt 08 - 1 FC Cologne
futbol
15:00Pforzheim - Dorfmerkingen
futbol
15:00Bruchsal - Sandhausen
futbol
15:00Göppingen - Freiberg
futbol
15:00Pipinsried - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
15:00Großbardorf - Eintracht Bamberg
futbol
15:00Eltersdorf - Karlburg
futbol
15:00SpVgg Ansbach - Cham
futbol
15:00Donaustauf - Pullach
futbol
15:00Landsberg - Kirchanschöring
futbol
15:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang
futbol
15:00Baunatal - Hessen Dreieich
futbol
15:00Kickers Emden - Oldenburg 1894
futbol
15:00der Fahner Hohe - Merseburg
futbol
15:00Martinroda - Ludwigsfelder
futbol
15:00Oberlausitz Neugersdorf - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Rostocker - Pampow
futbol
15:00Eintracht 1949 - Brandenburger Sud 05
futbol
15:00Husumer - Bordesholm
futbol
15:00Altenholz - Kronshagen
futbol
15:00Wienerberg - Fach Donaufeld
futbol
15:00Shanghai Dongya - Chongqing Lifan
futbol
15:00Viborg - Skive
futbol
15:00Aarhus Fremad - Aarhus
futbol
15:00Tårnby - Nykøbing
futbol
15:00Brabrand - Middelfart G&BK
futbol
15:00Jammerbugt - Dalum
futbol
15:00Boldklubben Union - Frederikssund
futbol
15:00Herning Fremad - Vejlby-Risskov Idrætsklub
futbol
15:00Husum - Tarnby
futbol
15:00Ishoj - Kfums Boldklub
futbol
15:00Koge Nord - Ballerup-Skovlunde Fodbold
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - Skjold Birkerød
futbol
15:00Kiffen 08 - EPS
futbol
15:00PK-35 Helsinki - JaPS
futbol
15:00Vasa - Kiisto
futbol
15:00Edustus - STPS
futbol
15:00Kings - Blackbird
futbol
15:00Sudet - LaPa
futbol
15:00OSK Otok - Zmaj Blato
futbol
15:00Carlisle United - Southend United
futbol
15:00Bromharitaojkarna - Luleå
futbol
15:00Asarums - Hassleholm
futbol
15:00Bromolla - Nosaby
futbol
15:00Tord - Kristianstads
futbol
15:00Limhamn Bunkeflo - Malmö
futbol
15:00Onsala - Olympic
futbol
15:00Amal - Vargarda
futbol
15:00Gauthiod - Karlstad
futbol
15:00Stockholm Internazionale - Enköpings
futbol
15:00Gottne - Taftea
futbol
15:00Ytterhogdals - Stode
futbol
15:00Sotra - Bærum
futbol
15:00Chemik Police - Flota Świnoujście
futbol
15:05Lokomotive Leipzig - Chemnitzer
futbol
15:30Vordingborg - Greve Fodbold
futbol
15:30Stocksund - Kungsangens
futbol
15:30MMKS Concordia Elblag - Sokół Aleksandrów Łódzki
futbol
16:00Denizlispor - Trabzonspor
futbol
16:00Clermont Foot - Toulouse
futbol
16:00Lechia Gdańsk - Stal Mielec
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Shinnik Yaroslavl
futbol
16:00Orenburg - Akron Tolyatti
futbol
16:00Denizlispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Clermont - Toulouse (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Jeddeloh - Oberneuland
futbol
16:00Vilzing - Seligenporten
futbol
16:00Hanau 93 - Rot-Weiß Hadamar
futbol
16:00Hunfelder - Fernvald
futbol
16:00Dietkirchen - Lehnerz
futbol
16:00Waldgirmes - Buchonia Flieden
futbol
16:00Avusturya XIII - First Vienna
futbol
16:00Gabala - Keshla
futbol
16:00Dinamo Brest - Energetik-BGU
futbol
16:00Dynamic - Elephants
futbol
16:00Flambeau Centre - Aigle Noir
futbol
16:00Boldklubben Frem - Holstebro
futbol
16:00Brønshøj - 2000
futbol
16:00Skovshoved - Vanløse
futbol
16:00Tjørring - Skjold Sæby
futbol
16:00Varde - Kolding Boldklub
futbol
16:00Kuressaare - Legion Tallinna
futbol
16:00Tvøroyri - KÍ Klaksvík
futbol
16:00Kokkola - JBK
futbol
16:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
16:00Haukiputaan Pallo - KajHa
futbol
16:00RoPo - Oulu Akatemia
futbol
16:00College Corinthians - Avondale United
futbol
16:00Värnamo - Skövde
futbol
16:00Nykopings - Karlslunds
futbol
16:00Oskarshamns - Tvååkers
futbol
16:00Torns - Linköping City
futbol
16:00Oddevold - Ahlafors
futbol
16:00Nordvärmland - Savedalens
futbol
16:00Sandviks - Bodens
futbol
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów
futbol
16:00Przodkowo - Nielba Wągrowiec
futbol
16:00Gornik Konin - Pomorzanin Torun
futbol
16:00Podlasie - Hetman Zamość
futbol
16:00Polonia-Stal - Record Bielsko-Biala
futbol
16:00Ursus Warszawa - Broń Radom
futbol
16:15Finnkurd - Atlantis
futbol
16:15TPK - EuPa
futbol
16:30Midtjylland - Lyngby Boldklub
futbol
16:30Köln - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Werder Bremen - Hertha Berlin (A Spor HD)
futbol
16:30Nöttingen - Reutlingen 05
futbol
16:3008 Bissingen - Freiburger
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - Lorrach Brombach
futbol
16:30Linx - Ilshofen
futbol
16:30Backnang - Ravensburg
futbol
16:30Engers - Eintracht Trier 05
futbol
16:30Salmrohr - Alemannia Waldalgesheim
futbol
16:30Hassia Bingen - Gonsenheim
futbol
16:30Karbach - Sportfreunde Eisbachtal 1919
futbol
16:30ATUS Ferlach - Kraig
futbol
16:30ČSK Uherský Brod - Frýdek-Místek
futbol
16:30Slovan Rosice - Odra Petrkovice
futbol
16:30Dolní Benesov - Hanácká Slavia Kroměříž
futbol
16:30Vrchovina - Sigma Olomouc
futbol
16:30Hodonin - Zbrojovka
futbol
16:30Start Brno - Spartak Velka Bites
futbol
16:30Barry Town - Caernarfon Town
futbol
16:30Basel - Köniz
futbol
16:30Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
futbol
16:30Swit Skolwin - Gryf Wejherowo
futbol
16:30Dukla Banská Bystrica - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
16:30Slavoj Trebišov - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30Komarno - Partizán Bardejov
futbol
16:30Dubnica - Púchov
futbol
16:30Köln - Hoffenheim
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Arminia Вielefeld
futbol
16:30Union Berlin - Augsburg
futbol
16:30Stuttgart - Freiburg
futbol
16:30Werder Вremen - Hertha
futbol
16:30Ural Sverdlovsk Bölgesi - Zenit Saint Petersburg
futbol
16:45AŠK Bravo Publikum - Koper
futbol
17:00Chesham United - Gosport Borough
futbol
17:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
futbol
17:00Farnborough - Swindon Supermarine
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
futbol
17:00Metropolitan Police - Yate Town
futbol
17:00Salisbury City - Hendon
futbol
17:00Tiverton Town - Wimborne Town
futbol
17:00Truro City - Harrow Borough
futbol
17:00Walton Casuals - Hartley Wintney
futbol
17:00Barwell - Lowestoft Town
futbol
17:00Bromsgrove - Coalville Town
futbol
17:00Hednesford Town - Stourbridge
futbol
17:00Hitchin Town - Alvechurch
futbol
17:00Leiston - Rushall Olympic
futbol
17:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
futbol
17:00Peterborough Sports - Tamworth
futbol
17:00Redditch United - Needham Market
futbol
17:00Royston Town - Banbury United
futbol
17:00Ives Town - Biggleswade Town
futbol
17:00Stratford Town - Kings Langley
futbol
17:00Hornchurch - Merstham
futbol
17:00Bishop's Stortford - Bognor Regis Town
futbol
17:00Brightlingsea Regent - Margate
futbol
17:00Carshalton Athletic - Potters Bar Town
futbol
17:00Cheshunt - East Thurrock United
futbol
17:00Corinthian-Casuals - Haringey Borough
futbol
17:00Cray Wanderers - Kingstonian
futbol
17:00Enfield Town - Lewes
futbol
17:00Folkestone Invicta - Worthing
futbol
17:00Leatherhead - Horsham
futbol
17:00Atherton Collieries - Scarborough Athletic
futbol
17:00Bamber Bridge - Matlock Town
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Warrington Town
futbol
17:00Buxton - Redcliffe
futbol
17:00United of Manchester - Nantwich Town
futbol
17:00Gainsborough Trinity - Hyde United
futbol
17:00Morpeth Town - Grantham Town
futbol
17:00South Shields - Mickleover Sports
futbol
17:00Stafford Rangers - Ashton United
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Lancaster City
futbol
17:00Witton Albion - Whitby Town
futbol
17:00Karlstad - Berga
futbol
17:00Motala - Trollhättan
futbol
17:00Ängelholms - Rosengard
futbol
17:00Lidköpings - Vänersborgs
futbol
17:00Fanna - Karlbergs
futbol
17:00Gamla Upsala - Skiljebo
futbol
17:00Hudiksvalls - Fagersta Sodra
futbol
17:00Osterakers - Kvarnsvedens
futbol
17:00Östersund - Friska Viljor
futbol
17:00Bavois - Stade Nyonnais
futbol
17:00Breitenrain - Young Fellows Juventus
futbol
17:00Sportclub Cham 1910 - Sion
futbol
17:00Fjölnir - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
17:00Arendal - Notodden
futbol
17:00Kjelsås Fotball - Kvik Halden
futbol
17:00Moss - Fredrikstad
futbol
17:00Vard Haugesund - Flekkerøy
futbol
17:00Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
futbol
17:00Skra Czestochowa - Motor Lublin
futbol
17:00Blonianka Blonie - Huragan Morag
futbol
17:00Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
futbol
17:00Górnik Zabrze - Polonia Nysa
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
futbol
17:00Gwardia Koszalin - Starogard Gdanski
futbol
17:00Legionovia Legionowo - Wasilkow
futbol
17:00Wolczanka Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow
futbol
17:00Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
futbol
17:00Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
futbol
17:00Pniowek Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg
futbol
17:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia Warsaw
futbol
17:00Radunia Stezyca - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
17:00Gwarek - Foto-Higiena
futbol
17:00Warta Gorzow - Polonia Bytom
futbol
17:00Wisla Pulawy - Stal Kraśnik
futbol
17:00Beltinci - Krka
futbol
17:00Primorje - Šmartno 1928
futbol
17:00Drava Ptuj - Roltek
futbol
17:00КНК Fužinar - Bilje
futbol
17:00Adria Miren - Tolmin
futbol
17:00Blackburn Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
17:00Rogaska - Sampinon
futbol
17:00Brentford - Huddersfield Town
futbol
17:00Šenčur - Svoboda Ljubljana
futbol
17:00Luton Town - Derby County
futbol
17:00Skofja Loka - Sava Kranj
futbol
17:00Middlesbrough - Bournemouth
futbol
17:00Šmarje pri Jelšah - Dravinja
futbol
17:00Norwich City - Preston North
futbol
17:00Zrece - Dravograd
futbol
17:00Reading - Barnsley
futbol
17:00Inhulets Petrove - Desna Chernihiv
futbol
17:00Rotherham United - Millwall
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Watford
futbol
17:00Swansea City - Birmingham City
futbol
17:00Celtic - Livingston
futbol
17:00Dundee United - Mirren
futbol
17:00Kilmarnock - Hamilton Academical
futbol
17:00Johnstone - Ross County
futbol
17:00Mirandés - Real Oviedo
futbol
17:00Dynamo Bryansk - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Leeds United - Fulham (S SPORT HD)
futbol
17:00Sand - ATSV Erlangen
futbol
17:00Abtswind - Ammerthal
futbol
17:00Jahn Regensburg - 1880 Wasserburg
futbol
17:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - Düsseldorf West
futbol
17:00Wacker Innsbruck - Swarovski Wattens
futbol
17:00Bischofshofen - Johann im Pongau
futbol
17:00Donau - Stadlau
futbol
17:00Post - Favoritner
futbol
17:00Jakob im Rosental - Feldkirchen
futbol
17:00Slovan Velvary - Teplice
futbol
17:00Jiskra Domažlice - Admira Prague
futbol
17:00Jiskra Ústí nad Orlicí - Prepere
futbol
17:00Cesky Brod - Neratovice-Byškovice
futbol
17:00Dobris - Chomutov
futbol
17:00Spartak Sobeslav - Otava Katovice
futbol
17:00Horsens - Marienlyst
futbol
17:00Ilves - Haka
futbol
17:00Inter Turku - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
17:00HIFK - Mariehamn
futbol
17:00Wimbledon - Plymouth Argyle
futbol
17:00Blackpool - Swindon Town
futbol
17:00Bristol Rovers - Ipswich Town
futbol
17:00Burton Albion - Accrington Stanley
futbol
17:00Charlton Athletic - Doncaster Rovers
futbol
17:00Hull City - Crewe Alexandra
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Lincoln City
futbol
17:00Oxford United - Sunderland
futbol
17:00Peterborough United - Fleetwood Town
futbol
17:00Shrewsbury Town - Northampton Town
futbol
17:00Wigan Athletic - Gillingham
futbol
17:00Colchester United - Bolton Wanderers
futbol
17:00Leeds United - Fulham
futbol
17:00Crawley Town - Scunthorpe United
futbol
17:00Villarreal - Eibar
futbol
17:00Exeter City - Port Vale
futbol
17:00Forest Green Rovers - Bradford City
futbol
17:00Grimsby Town - Salford City
futbol
17:00Harrogate Town - Walsall
futbol
17:00Leyton Orient - Mansfield Town
futbol
17:00Morecambe - Cambridge United
futbol
17:00Newport County - Barrow
futbol
17:00Stevenage - Oldham Athletic
futbol
17:00Tranmere Rovers - Cheltenham Town
futbol
17:00Beaconsfield - Poole Town
futbol
17:15Segesta - Jarun
futbol
17:15Dugo Selo - Trnje
futbol
17:15Lučko - Vrapče Zagreb
futbol
17:15Ponikve - Naftas Hask
futbol
17:15Spansko - Vrbovec
futbol
17:15Trešnjevka - Mladost Petrinja
futbol
17:15Udarnik Kurilovec - Karlovac
futbol
17:15Oostende - Oud-Heverlee Leuven
futbol
17:30Alkmaar - Zwolle
futbol
17:30Kufstein - Wörgl
futbol
17:30Leobendorf - Mannsdorf
futbol
17:30Bleiburg - Klagenfurt
futbol
17:30Slovácko - Příbram
futbol
17:30Dukla Prague - Fotbal Třinec
futbol
17:30Banik Ostrava - Pardubice
futbol
17:30Viktoria Zizkov - Hradec Kralove
futbol
17:30Opava - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Dakovo - Vukovar '91
futbol
17:30İrtiş Omsk - Krylia Sovetov
futbol
17:30Marsonia 1909 - Belisce