Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
21 Eylül 2020 Pazartesi 11:19:31
futbol
11:00Spartans - CrusadersCanlı
tenis
11:00Anton Naidanov - Aleksandar BoskovicCanlı
tenis
11:00Marc Polmans - Tobias KamkeCanlı
tenis
11:00Greet Minnen - Elena RybakinaCanlı
tenis
11:00Magda Linette - Pauline ParmentierCanlı
tenis
11:00Zarina Diyas - Christina McHaleCanlı
futbol
10:55Energetik Minsk - Komanda MinskCanlı
futbol
10:55Munich - Blue LondonCanlı
tenis
10:50Gest - Konstantin TsvetkovCanlı
basketbol
10:50Celtics - NetsCanlı
tenis
10:45Roman Gumenyuk - Edward RimanCanlı
basketbol
10:45Dinamo-pro - SKIF-proCanlı
tenis
10:45Andrea Collarini - Dmitry PopkoCanlı
tenis
10:45Botic Van De Zandschulp - Paolo LorenziCanlı
tenis
10:45Denis Kudla - Enzo CouacaudCanlı
tenis
10:45Gian Marco Moroni - Blaz RolaCanlı
tenis
10:45Lukas Lacko - Oscar OtteCanlı
tenis
10:45Federico Coria - Chun Hsin TsengCanlı
tenis
10:45Borna Gojo - Nino SerdarusicCanlı
tenis
10:15Dmitriy Zaharkin - Evgeniy AbramovCanlı
futbol
10:15Guangzhou Evergrande - Henan JianyeCanlı
tenis
10:15Andrei Kapustin - Vladimir KulikovCanlı
tenis
10:02Andrey Sokolov - Artem KsheninCanlı
basketbol
10:00Seoul SK Knights - Incheon ET Land ElephantsCanlı
tenis
10:00Alexei Doroshenko - Evgeniy LednevCanlı
futbol
09:45Man - Happy ValleyCanlı
tenis
08:46Konstantin Dudchenko - Alexandrina SerdyukovskayaCanlı
tenis
08:30Maksim Akulenko - Aleksandr MorozovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
11:00Brandon Nakashima - Juan Pablo Ficovich
tenis
11:00Rayane Roumane - Ulises Blanch
tenis
11:30Arina Gabriela Vasilescu - Oleksandra Oliynykova
tenis
11:30Taylor Harry Fritz - Pablo Cuevas
tenis
12:00Anton Bondarik - Yuriy Maksimenko
basketbol
12:00Egis - Seoul Samsung Thunders
tenis
12:30Aleksandar Vukic - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
12:30Alexandre Muller - Marco Trungelliti
tenis
12:30Arthur De Greef - Tommy Robredo
tenis
12:30İlkel - Prajnesh Gunneswaran
tenis
12:30Danilo Petrovic - Alessandro Giannessi
tenis
12:30Hugo Grenier - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
12:30Jason Jung - Yosuke Watanuki
tenis
12:30Liam Broady - Nicola Kuhn
tenis
12:30Marius Copil - Filip Horansky
tenis
12:30Pedro Martinez Portero - Daniel Masur
tenis
12:30Steven Diez - Ilya Ivashka
tenis
12:30Sumit Nagal - Dustin Brown
futbol
12:30Sdyusshor 8 Nur-Sultan - Akademiya Ontustık
tenis
12:30Christian Harrison - Cameron Norrie
tenis
12:30Thomaz Bellucci - Elliot Benchetrit
tenis
12:30Yuichi Sugita - Thiago Monteiro
tenis
12:30Arthur Rinderknech - Viktor Durasovic
tenis
12:30Mathieu Perchicot - Francisco Cerundolo
tenis
12:30Kopriva - Carlos Gomez-Herrera
tenis
12:30Ajla Tomljanovic - Shuai Zhang
tenis
12:30Polona Hercog - Alizé Cornet
futbol
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Kızıljar - Kayrat
futbol
13:00Chungnam Asan - Suwon
futbol
13:00Dynamo Barnaul - KAMAZ Naberezhnye Chelny
tenis
13:00Maxime Chazal - Sergey Fomin
tenis
13:00Jiri Vesely - Gilles Simon
futbol
13:30Arıs - Kyran
futbol
14:00Khimki-M - Znamya Noginsk
futbol
14:00Mwadui - KMC
tenis
14:00Andrea Arnaboldi - Lloyd Harris
tenis
14:00Andrea Vavassori - Pedro Sakamoto
tenis
14:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Ergi Kirkin
tenis
14:00Johannes Haerteis - Nicholas David Ionel
tenis
14:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
tenis
14:00Bondarenko/Fichman - Burel/Parry
tenis
14:00Ellen Perez - Aryna Sabalenka
tenis
14:00Hibino - Sloane Stephens
tenis
14:30Alex Bolt - Michael Mmoh
tenis
14:30Christopher O'Connell - Elias Ymer
tenis
14:30Soeda - Giovanni Mpetshi Perricard
tenis
14:30Guillermo Garcia-Lopez - Kimmer Coppejans
tenis
14:30Jozef Kovalik - Ruben Bemelmans
tenis
14:30Julian Lenz - Tomas Machac
tenis
14:30Kyrian Jacquet - Maxime Cressy
tenis
14:30Martin Klizan - Peter Gojowczyk
tenis
14:30Mikael Torpegaard - Jack Sock
tenis
14:30Mitchell Krueger - Sebastian Korda
tenis
14:30Pedro Sousa - Lukas Rosol
tenis
14:30Sebastian Ofner - Alexey Vatutin
tenis
14:30Sanjar Fayziev - Igor Solomatin
tenis
14:30Tommy Paul - Kevin Anderson
futbol
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Guangzhou R&F - Dalian
futbol
15:00Sogdiana Cizzak - Kokand 1912
futbol
15:00Novosibirsk - Zenit-Izhevsk
tenis
15:00Evan King - Boris Arias
tenis
15:00Michael Redlicki - Alejandro Gomez
tenis
15:30Simona Halep - Karolina Pliskova
tenis
15:30Anna Blinkova - Myrtille Georges
tenis
15:30Katerina Siniakova - Bernarda Pera
tenis
16:00Brayden Schnur - Juan Pablo Patino-Samudio
tenis
16:00Daniel Altmaier - Tallon Griekspoor
tenis
16:00Evgeny Donskoy - Mario Vilella Martinez
tenis
16:00Hiroki Moriya - Rudolf Molleker
tenis
16:00Clarke - Facundo Bagnis
tenis
16:00Jeffrey John Wolf - Roberto Marcora
tenis
16:00Noah Rubin - Karlovic
tenis
16:00Serhiy Stakhovsky - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
16:00Tatsuma - Nikola Milojevic
tenis
16:00Tristan Lamasine - Ramkumar Ramanathan
tenis
16:00Yannick Maden - Illya Marchenko
tenis
16:00Zdenek Kolar - Benjamin Bonzi
futbol
16:00Black Leopards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:00Kedah - Sabah
futbol
16:00ENPPI Club - Ismaily
futbol
16:00Nasaf Qarshi - Termez Surkhon
futbol
16:00Tuapse - Rostov-on-Don
futbol
16:00Ruvu Shooting - Gwambina
tenis
16:00Ekaterina Pavlenko - Hanna Sokal
tenis
16:00Hernan Casanova - Jonathan Eysseric
tenis
16:00Tennys Sandgren - Andrey Rublev
futbol
16:30Kolomna - Smolensk
tenis
16:30Boris Arias - Michael Redlicki
tenis
16:30Evan King - Alejandro Gomez
futbol
17:00Kazanka - Rodina Moskova
tenis
17:00Frances Tiafoe - Tsung-Hua Yang
futbol
17:15Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
tenis
17:30Lauren Davis - Jelena Ostapenko
tenis
17:30Marray/Skupski - Albot/Qureshi
futbol
17:45Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Pirin Blagoevgrad
futbol
18:00Sadd - Nassr
futbol
18:00Persepolis - Al-Duhail
futbol
18:00Ludogorets - Strumska Slava
futbol
18:00Ħamrun Spartans - Sirens
futbol
18:00Åsane Fotball - Oygarden
futbol
18:00Grorud - Ranheim Fotball
futbol
18:00KFUM - Strømmen
futbol
18:00Idrettsforeningen Fram - Odds BK
futbol
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
futbol
18:00Metallurg Vidnoye - Kaluga
tenis
18:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
18:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
tenis
18:00Gage Brymer - Dusty Boyer
tenis
18:00Deniz Khazaniuk - Emma Davis
futbol
18:15Cerrito - Rocha
futbol
18:30Smouha Sporting Club - Al-Masry Club
futbol
18:30Tala'ea El-Gaish - Wadi Degla
futbol
18:30Egersunds - Rosenborg BK
futbol
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
basketbol
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
futbol
18:55Borac Banja Luka - Tuzla City
futbol
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Parnu - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Nomme Kalju
futbol
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
futbol
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
futbol
19:00HamKam - Jerv
futbol
19:00Lillestrøm - Toppfotball
futbol
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Sport Boys Warnes - Carlos Stein
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
futbol
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
tenis
19:30Krawietz/Mies - Klaasen/Marach
futbol
19:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
futbol
19:30Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Þór Akureyri
futbol
19:30Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Þróttur
futbol
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
tenis
19:30Brandon Holt - Alec Adamson
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Alycia Parks
futbol
19:45Alkmaar - Graafschap
futbol
19:45Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ra'anana
futbol
19:45Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Kfar Shalem
futbol
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Aston Villa - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Aston Villa - Sheffield United
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
futbol
20:00Fodbold - Horsens
futbol
20:00Elfsborg - Häcken
futbol
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
tenis
20:00Veranika Pryts - Daria Shauga
futbol
20:00Mjällby - Örebro
futbol
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
futbol
20:00Eskilstuna - Ljungskile
futbol
20:00GAIS - Vasteras
futbol
20:00Umeå - Degerfors
futbol
20:30Anderlecht - Genk
futbol
20:30Standard Liège - Eupen
futbol
20:30Zulte Waregem - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
futbol
20:30Tacuarembó - Albion Montevideo
futbol
21:00Shamrock Rovers - Waterford
futbol
21:00Al-Taawon - Sharjah
futbol
21:00Sepahan Isfahan - Ain
futbol
21:00Beerschot - Charleroi
futbol
21:00Westerlo - Oostende
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00Mechelen - Gent
futbol
21:00Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
21:00Pyramids - Haras El-Hodood
futbol
21:00Sandnes - Tromsø
futbol
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Jonas Maier
tenis
21:00Alycia Parks - Anastasia Nefedova
basketbol
21:00Gries Oberhoffen - Gravelines
futbol
21:15Rapide Oued - Hassania Agadir
futbol
21:30Bochum - Pauli
basketbol
21:30FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
futbol
21:45Beaconsfield - Harrow Borough
futbol
21:45Carshalton Athletic - Faversham Town
futbol
21:45Hashtag United - Soham Town Rangers
futbol
21:45Hitchin Town - Needham Market
futbol
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Stade Lavallois - Annecy
futbol
21:45Cabinteely - Galway United
futbol
21:45Cobh Ramblers - Bray Wanderers
futbol
21:45Longford Town - University College Dublin
futbol
21:45Wexford Gençlers - Athlone Town
futbol
21:45Milan - Bologna 1909
futbol
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
futbol
21:45Auxerre - Troyes
futbol
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
futbol
22:00Utrecht - Breda
futbol
22:00Beira-Mar - Canelas 2010
tenis
22:00Mikhail Malakhovich - Daniil Budov
futbol
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Valur FutbolClub
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
22:15Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
22:15Valletta - Birkirkara
futbol
22:15Wolverhampton - Manchester City
tenis
22:30Eric Hadigian - Ivan Nedelko
futbol
22:45Racing Club de Montevideo - Villa Española
futbol
23:00Independiente Juniors - Fuerza Amarilla
futbol
23:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
tenis
23:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
futbol
23:30Rabat - Safi
futbol
23:30Alianza Lima - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
tenis
23:59Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
tenis
01:00Timofey Basalygo - Vladimir Filippovich
basketbol
01:15Olvivol Mundial - Atletico Cordon
futbol
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
tenis
02:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
basketbol
03:30Union Atletica - Colon
futbol
03:40Deportes Quindío - Real Santander
tenis
04:00Vladislav Strugach - Mark Pashukevich
futbol
05:00Club León - Club Universidad Nacional
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
futbol
08:00Fukushima United - Imabari
futbol
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
futbol
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
tenis
09:00Dayne Kelly - Soon-Woo Kwon
tenis
09:00Jules Okala - Andreas Seppi
tenis
09:00Riccardo Bonadio - Giulio Zeppieri
futbol
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
tenis
11:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
tenis
11:00Dodig/Pavic - Granollers/Ceballos
tenis
11:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
tenis
11:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
tenis
11:00Andrew Harris - Constant Lestienne
tenis
11:00Aslan Karatsev - Arthur Cazaux
tenis
11:00Baptiste Crepatte - Hyeon Chung
tenis
11:00Blaz Kavcic - Andrey Kuznetsov
tenis
11:00Facundo Mena - Thai-Son Kwiatkowski
tenis
11:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Mohamed Safwat
tenis
11:00Leonardo Mayer - Peter Polansky
tenis
11:00Manuel Guinard - Purcell
tenis
11:00Marco Cecchinato - Ernests Gulbis
tenis
11:00Matteo Viola - Jurij Rodionov
tenis
11:00Renzo Olivo - Federico Gaio
tenis
11:00Roberto Cid Subervi - Henri Laaksonen
tenis
11:00Roman Safiullin - Bradley Klahn
tenis
11:00Taro Daniel - Mathias Bourgue
tenis
11:00Viktor Troicki - Frederico Ferreira Silva
tenis
11:00Alejandro Tabilo - Carlos Taberner
tenis
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
tenis
11:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
11:00Rijthoven - Michael Vrbensky
tenis
11:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
tenis
11:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
tenis
11:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
tenis
11:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
tenis
11:00Elmar Ejupovic - Inigo Cervantes Huegun
tenis
11:00Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
tenis
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
11:00Orlando - Vlad Victor Cornea
tenis
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
tenis
11:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
tenis
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
tenis
11:00Ninomiya/Hibino - Dabrowski/Ostapenko
tenis
11:00Casper Ruud - Benoît Paire
tenis
11:00Daniil Medvedev - Humbert
tenis
11:00Diego Sebastian Schwartzman - Albert Ramos
tenis
11:00Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
tenis
11:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
tenis
11:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
tenis
11:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Nishikori - Christian Garin
tenis
11:00Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
tenis
12:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
tenis
12:00Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
tenis
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
tenis
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
tenis
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
tenis
12:00Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
tenis
12:00Kato/Santamaria - Carter/Stefani
tenis
12:00Kichenok/Kichenok - Srebotnik/Friedsam
tenis
12:00Melichar/Schuurs - Perez/Sanders
tenis
12:00Uytvanck/Minnen - Stephens/Teichmann
tenis
12:00Aoyama/Shibahara - Alexandrova/Kalashnikova
tenis
12:20Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
12:30Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova
futbol
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
futbol
12:30Kataller Toyama - Gifu
futbol
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
tenis
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
tenis
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
tenis
14:00Zuk/Lawson - Halys/Jaziri
futbol
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
futbol
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
futbol
15:30Südtirol - Latte Dolce
futbol
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Futura - TiPS
futbol
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
basketbol
18:30Prienai - Rytas Vilnius
futbol
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
futbol
19:45Excelsior - Telstar
futbol
20:00Norrby - Sundsvall
futbol
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Newport County - Watford
futbol
21:00West Bromwich Albion - Brentford
futbol
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
futbol
21:30West Ham United - Hull City
futbol
21:45Notts County - Harrogate Town
futbol
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
futbol
22:00Krasnodar - PAOK
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
futbol
22:00Slavia Prague - Midtjylland
futbol
22:00Den Bosch - Maastricht
futbol
22:15Luton Town - Manchester United
futbol
01:15Barcelona Guayaquil - Flamengo (S SPORT HD)
futbol
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
basketbol
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
12:00Kaspiy - Taraz
futbol
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
futbol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
futbol
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
futbol
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
futbol
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Ehime - Albirex Niigata
futbol
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
futbol
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
futbol
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
futbol
15:30Krasnodar - Orenburg
futbol
16:00Smolevichi - Minsk
futbol
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
basketbol
16:30Astana - CSKA Moskova
futbol
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
futbol
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
futbol
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
futbol
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
futbol
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
futbol
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
futbol
18:30Haka - RoPS
futbol
18:30Inter Turku - Honka
futbol
18:30Mariehamn - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
futbol
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
futbol
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
futbol
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
futbol
19:00Renate - Avellino 1912
futbol
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Rotor Volgograd
futbol
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
futbol
19:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
futbol
20:00Calcio Padova - Breno
futbol
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
futbol
21:00Millwall - Burnley
futbol
21:00Monopoli - Modena
futbol
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
futbol
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
futbol
21:00Stoke City - Gillingham
futbol
21:45Chelsea - Barnsley
futbol
21:45Fleetwood Town - Everton
futbol
21:45Leicester City - Arsenal
futbol
21:45Morecambe - Newcastle United
futbol
22:00Gent - Dynamo Kyiv
futbol
22:00Molde - Ferencvárosi
futbol
22:00Olympiacos - Omonia
futbol
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
futbol
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
futbol
02:00Atlanta United - Dallas
futbol
02:00York City - Toronto
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
futbol
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
futbol
02:30Columbus Crew - Minnesota United
futbol
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
futbol
03:00Inter Miami - York Red Bulls
futbol
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
futbol
03:30Nashville - United
futbol
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
futbol
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
futbol
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
futbol
18:30HJK - Turun Palloseura
futbol
19:00Fehervar - Stade de Reims
futbol
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
futbol
19:30Rostov - Maccabi Haifa
futbol
20:00Beşiktaş - Ave
futbol
20:00Djurgårdens - Cluj
futbol
20:00Malmö - Lokomotiva
futbol
20:00Mura 05 - Eindhoven
futbol
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
futbol
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
futbol
20:00Riga - Celtic
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor
futbol
20:00Willem - Rangers
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:30Steaua București - Slovan Liberec
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
futbol
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
futbol
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split
futbol
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
futbol
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
futbol
21:00Standard Liège - Vojvodina
futbol
21:00Bristol City - Aston Villa
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
futbol
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
futbol
21:30Milan - Bodø-Glimt
futbol
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
futbol
21:30Gallen - Athens
futbol
21:30Floriana - Flora Tallinn
futbol
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth
futbol
22:00Bayern Munich - Sevilla
futbol
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
futbol
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
10:50Celtics - NetsCanlı
basketbol
10:45Dinamo-pro - SKIF-proCanlı
basketbol
10:00Seoul SK Knights - Incheon ET Land ElephantsCanlı
basketbol
12:00Egis - Seoul Samsung Thunders
basketbol
18:35Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
21:00Gries Oberhoffen - Gravelines
basketbol
21:30FIATC Joventut Badalona - Unicaja Málaga
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Basket Zaragoza 2002
basketbol
01:15Olvivol Mundial - Atletico Cordon
basketbol
03:30Union Atletica - Colon
basketbol
18:30Prienai - Rytas Vilnius
basketbol
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
16:30Astana - CSKA Moskova
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
11:00Spartans - CrusadersCanlı
futbol
10:55Energetik Minsk - Komanda MinskCanlı
futbol
10:55Munich - Blue LondonCanlı
futbol
10:15Guangzhou Evergrande - Henan JianyeCanlı
futbol
09:45Man - Happy ValleyCanlı
futbol
12:30Sdyusshor 8 Nur-Sultan - Akademiya Ontustık
futbol
13:00Shenzhen - Shandong Luneng Taishan
futbol
13:00Kızıljar - Kayrat
futbol
13:00Chungnam Asan - Suwon
futbol
13:00Dynamo Barnaul - KAMAZ Naberezhnye Chelny
futbol
13:30Arıs - Kyran
futbol
14:00Khimki-M - Znamya Noginsk
futbol
14:00Mwadui - KMC
futbol
14:35Shanghai Shenhua - Jiangsu Sainty
futbol
15:00Guangzhou R&F - Dalian
futbol
15:00Sogdiana Cizzak - Kokand 1912
futbol
15:00Novosibirsk - Zenit-Izhevsk
futbol
16:00Black Leopards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
futbol
16:00Kedah - Sabah
futbol
16:00ENPPI Club - Ismaily
futbol
16:00Nasaf Qarshi - Termez Surkhon
futbol
16:00Tuapse - Rostov-on-Don
futbol
16:00Ruvu Shooting - Gwambina
futbol
16:30Kolomna - Smolensk
futbol
17:00Kazanka - Rodina Moskova
futbol
17:15Kohtla-Järve JK Järve - Levadia Tallinn
futbol
17:45Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Pirin Blagoevgrad
futbol
18:00Sadd - Nassr
futbol
18:00Persepolis - Al-Duhail
futbol
18:00Ludogorets - Strumska Slava
futbol
18:00Ħamrun Spartans - Sirens
futbol
18:00Åsane Fotball - Oygarden
futbol
18:00Grorud - Ranheim Fotball
futbol
18:00KFUM - Strømmen
futbol
18:00Idrettsforeningen Fram - Odds BK
futbol
18:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiești
futbol
18:00Metallurg Vidnoye - Kaluga
futbol
18:15Cerrito - Rocha
futbol
18:30Smouha Sporting Club - Al-Masry Club
futbol
18:30Tala'ea El-Gaish - Wadi Degla
futbol
18:30Egersunds - Rosenborg BK
futbol
18:30Mačva Šabac - Backa Topola
futbol
18:55Borac Banja Luka - Tuzla City
futbol
19:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Parnu - Flora Tallinn
futbol
19:00Tammeka Tartu - Pärnu Vaprus
futbol
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Nomme Kalju
futbol
19:00Ashdod - Maccabi Petah Tikva
futbol
19:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
futbol
19:00HamKam - Jerv
futbol
19:00Lillestrøm - Toppfotball
futbol
19:00Sogndal Fotball - Stjørdals-Blink
futbol
19:00Sport Boys Warnes - Carlos Stein
futbol
19:00Samsunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Dynamo Moskova - Akhmat
futbol
19:00Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
futbol
19:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
futbol
19:30Íþróttabandalag Vestmannaeyja - Þór Akureyri
futbol
19:30Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Þróttur
futbol
19:30Kuwait - Al-Arabi SC Kuwait
futbol
19:45Alkmaar - Graafschap
futbol
19:45Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Ra'anana
futbol
19:45Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Kfar Shalem
futbol
20:00Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Aston Villa - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Aston Villa - Sheffield United
futbol
20:00Fenerbahçe - Hatayspor
futbol
20:00Fodbold - Horsens
futbol
20:00Elfsborg - Häcken
futbol
20:00Sirius Fotboll - Falkenbergs
futbol
20:00Mjällby - Örebro
futbol
20:00Varbergs BoIS - Helsingborgs
futbol
20:00Eskilstuna - Ljungskile
futbol
20:00GAIS - Vasteras
futbol
20:00Umeå - Degerfors
futbol
20:30Anderlecht - Genk
futbol
20:30Standard Liège - Eupen
futbol
20:30Zulte Waregem - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
20:30Arda Kardzhali - Slavia Sofia
futbol
20:30Tacuarembó - Albion Montevideo
futbol
21:00Shamrock Rovers - Waterford
futbol
21:00Al-Taawon - Sharjah
futbol
21:00Sepahan Isfahan - Ain
futbol
21:00Beerschot - Charleroi
futbol
21:00Westerlo - Oostende
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00Mechelen - Gent
futbol
21:00Oud-Heverlee Leuven - Waasland-Beveren
futbol
21:00Beitar Jerusalem - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
futbol
21:00Pyramids - Haras El-Hodood
futbol
21:00Sandnes - Tromsø
futbol
21:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
21:15Rapide Oued - Hassania Agadir
futbol
21:30Bochum - Pauli
futbol
21:45Beaconsfield - Harrow Borough
futbol
21:45Carshalton Athletic - Faversham Town
futbol
21:45Hashtag United - Soham Town Rangers
futbol
21:45Hitchin Town - Needham Market
futbol
21:45Auxerre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Milan - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Stade Lavallois - Annecy
futbol
21:45Cabinteely - Galway United
futbol
21:45Cobh Ramblers - Bray Wanderers
futbol
21:45Longford Town - University College Dublin
futbol
21:45Wexford Gençlers - Athlone Town
futbol
21:45Milan - Bologna 1909
futbol
21:45Portimonense - Paços de Ferreira
futbol
21:45Auxerre - Troyes
futbol
21:45Cercle Brugge - Sint-Truidense
futbol
22:00Utrecht - Breda
futbol
22:00Beira-Mar - Canelas 2010
futbol
22:15Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:15Breiðablik - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
22:15Fylkir - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
futbol
22:15Stjarnan - Valur FutbolClub
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
22:15Ungmennafélagið Afturelding - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
22:15Valletta - Birkirkara
futbol
22:15Wolverhampton - Manchester City
futbol
22:45Racing Club de Montevideo - Villa Española
futbol
23:00Independiente Juniors - Fuerza Amarilla
futbol
23:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Kópavogur
futbol
23:30Rabat - Safi
futbol
23:30Alianza Lima - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
futbol
02:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Grêmio Esportivo Brasil
futbol
02:00Club Nacional Asuncion - River Plate Asuncion
futbol
03:40Deportes Quindío - Real Santander
futbol
05:00Club León - Club Universidad Nacional
futbol
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
futbol
08:00Fukushima United - Imabari
futbol
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
futbol
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
futbol
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
futbol
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
futbol
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
futbol
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
futbol
12:30Kataller Toyama - Gifu
futbol
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
futbol
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
futbol
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
futbol
15:30Südtirol - Latte Dolce
futbol
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
futbol
18:00Futura - TiPS
futbol
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
futbol
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
futbol
19:45Excelsior - Telstar
futbol
20:00Norrby - Sundsvall
futbol
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Newport County - Watford
futbol
21:00West Bromwich Albion - Brentford
futbol
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
futbol
21:30West Ham United - Hull City
futbol
21:45Notts County - Harrogate Town
futbol
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
futbol
22:00Krasnodar - PAOK
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
futbol
22:00Slavia Prague - Midtjylland
futbol
22:00Den Bosch - Maastricht
futbol
22:15Luton Town - Manchester United
futbol
01:15Barcelona Guayaquil - Flamengo (S SPORT HD)
futbol
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
futbol
12:00Kaspiy - Taraz
futbol
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
futbol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
futbol
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
futbol
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
futbol
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Ehime - Albirex Niigata
futbol
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
futbol
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
futbol
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
futbol
15:30Krasnodar - Orenburg
futbol
16:00Smolevichi - Minsk
futbol
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
futbol
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
futbol
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
futbol
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
futbol
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
futbol
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
futbol
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
futbol
18:30Haka - RoPS
futbol
18:30Inter Turku - Honka
futbol
18:30Mariehamn - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
futbol
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
futbol
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
futbol
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
futbol
19:00Renate - Avellino 1912
futbol
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Rotor Volgograd
futbol
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
futbol
19:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
futbol
20:00Calcio Padova - Breno
futbol
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
futbol
21:00Millwall - Burnley
futbol
21:00Monopoli - Modena
futbol
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
futbol
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
futbol
21:00Stoke City - Gillingham
futbol
21:45Chelsea - Barnsley
futbol
21:45Fleetwood Town - Everton
futbol
21:45Leicester City - Arsenal
futbol
21:45Morecambe - Newcastle United
futbol
22:00Gent - Dynamo Kyiv
futbol
22:00Molde - Ferencvárosi
futbol
22:00Olympiacos - Omonia
futbol
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
futbol
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
futbol
02:00Atlanta United - Dallas
futbol
02:00York City - Toronto
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
futbol
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
futbol
02:30Columbus Crew - Minnesota United
futbol
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
futbol
03:00Inter Miami - York Red Bulls
futbol
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:30Nashville - United
futbol
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
futbol
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
futbol
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
futbol
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
futbol
18:30HJK - Turun Palloseura
futbol
19:00Fehervar - Stade de Reims
futbol
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
futbol
19:30Rostov - Maccabi Haifa
futbol
20:00Beşiktaş - Ave
futbol
20:00Djurgårdens - Cluj
futbol
20:00Malmö - Lokomotiva
futbol
20:00Mura 05 - Eindhoven
futbol
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
futbol
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
futbol
20:00Riga - Celtic
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor
futbol
20:00Willem - Rangers
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:30Steaua București - Slovan Liberec
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
futbol
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
futbol
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split
futbol
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
futbol
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
futbol
21:00Standard Liège - Vojvodina
futbol
21:00Bristol City - Aston Villa
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
futbol
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
futbol
21:30Milan - Bodø-Glimt
futbol
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
futbol
21:30Gallen - Athens
futbol
21:30Floriana - Flora Tallinn
futbol
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth
futbol
22:00Bayern Munich - Sevilla
futbol
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
futbol
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
futbol
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
tenis
11:00Anton Naidanov - Aleksandar BoskovicCanlı
tenis
11:00Marc Polmans - Tobias KamkeCanlı
tenis
11:00Greet Minnen - Elena RybakinaCanlı
tenis
11:00Magda Linette - Pauline ParmentierCanlı
tenis
11:00Zarina Diyas - Christina McHaleCanlı
tenis
10:50Gest - Konstantin TsvetkovCanlı
tenis
10:45Roman Gumenyuk - Edward RimanCanlı
tenis
10:45Andrea Collarini - Dmitry PopkoCanlı
tenis
10:45Botic Van De Zandschulp - Paolo LorenziCanlı
tenis
10:45Denis Kudla - Enzo CouacaudCanlı
tenis
10:45Gian Marco Moroni - Blaz RolaCanlı
tenis
10:45Lukas Lacko - Oscar OtteCanlı
tenis
10:45Federico Coria - Chun Hsin TsengCanlı
tenis
10:45Borna Gojo - Nino SerdarusicCanlı
tenis
10:15Dmitriy Zaharkin - Evgeniy AbramovCanlı
tenis
10:15Andrei Kapustin - Vladimir KulikovCanlı
tenis
10:02Andrey Sokolov - Artem KsheninCanlı
tenis
10:00Alexei Doroshenko - Evgeniy LednevCanlı
tenis
08:46Konstantin Dudchenko - Alexandrina SerdyukovskayaCanlı
tenis
08:30Maksim Akulenko - Aleksandr MorozovCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
tenis
11:00Brandon Nakashima - Juan Pablo Ficovich
tenis
11:00Rayane Roumane - Ulises Blanch
tenis
11:30Arina Gabriela Vasilescu - Oleksandra Oliynykova
tenis
11:30Taylor Harry Fritz - Pablo Cuevas
tenis
12:00Anton Bondarik - Yuriy Maksimenko
tenis
12:30Aleksandar Vukic - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
12:30Alexandre Muller - Marco Trungelliti
tenis
12:30Arthur De Greef - Tommy Robredo
tenis
12:30İlkel - Prajnesh Gunneswaran
tenis
12:30Danilo Petrovic - Alessandro Giannessi
tenis
12:30Hugo Grenier - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
12:30Jason Jung - Yosuke Watanuki
tenis
12:30Liam Broady - Nicola Kuhn
tenis
12:30Marius Copil - Filip Horansky
tenis
12:30Pedro Martinez Portero - Daniel Masur
tenis
12:30Steven Diez - Ilya Ivashka
tenis
12:30Sumit Nagal - Dustin Brown
tenis
12:30Christian Harrison - Cameron Norrie
tenis
12:30Thomaz Bellucci - Elliot Benchetrit
tenis
12:30Yuichi Sugita - Thiago Monteiro
tenis
12:30Arthur Rinderknech - Viktor Durasovic
tenis
12:30Mathieu Perchicot - Francisco Cerundolo
tenis
12:30Kopriva - Carlos Gomez-Herrera
tenis
12:30Ajla Tomljanovic - Shuai Zhang
tenis
12:30Polona Hercog - Alizé Cornet
tenis
13:00Maxime Chazal - Sergey Fomin
tenis
13:00Jiri Vesely - Gilles Simon
tenis
14:00Andrea Arnaboldi - Lloyd Harris
tenis
14:00Andrea Vavassori - Pedro Sakamoto
tenis
14:00Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Ergi Kirkin
tenis
14:00Johannes Haerteis - Nicholas David Ionel
tenis
14:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
tenis
14:00Bondarenko/Fichman - Burel/Parry
tenis
14:00Ellen Perez - Aryna Sabalenka
tenis
14:00Hibino - Sloane Stephens
tenis
14:30Alex Bolt - Michael Mmoh
tenis
14:30Christopher O'Connell - Elias Ymer
tenis
14:30Soeda - Giovanni Mpetshi Perricard
tenis
14:30Guillermo Garcia-Lopez - Kimmer Coppejans
tenis
14:30Jozef Kovalik - Ruben Bemelmans
tenis
14:30Julian Lenz - Tomas Machac
tenis
14:30Kyrian Jacquet - Maxime Cressy
tenis
14:30Martin Klizan - Peter Gojowczyk
tenis
14:30Mikael Torpegaard - Jack Sock
tenis
14:30Mitchell Krueger - Sebastian Korda
tenis
14:30Pedro Sousa - Lukas Rosol
tenis
14:30Sebastian Ofner - Alexey Vatutin
tenis
14:30Sanjar Fayziev - Igor Solomatin
tenis
14:30Tommy Paul - Kevin Anderson
tenis
15:00Evan King - Boris Arias
tenis
15:00Michael Redlicki - Alejandro Gomez
tenis
15:30Simona Halep - Karolina Pliskova
tenis
15:30Anna Blinkova - Myrtille Georges
tenis
15:30Katerina Siniakova - Bernarda Pera
tenis
16:00Brayden Schnur - Juan Pablo Patino-Samudio
tenis
16:00Daniel Altmaier - Tallon Griekspoor
tenis
16:00Evgeny Donskoy - Mario Vilella Martinez
tenis
16:00Hiroki Moriya - Rudolf Molleker
tenis
16:00Clarke - Facundo Bagnis
tenis
16:00Jeffrey John Wolf - Roberto Marcora
tenis
16:00Noah Rubin - Karlovic
tenis
16:00Serhiy Stakhovsky - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
16:00Tatsuma - Nikola Milojevic
tenis
16:00Tristan Lamasine - Ramkumar Ramanathan
tenis
16:00Yannick Maden - Illya Marchenko
tenis
16:00Zdenek Kolar - Benjamin Bonzi
tenis
16:00Ekaterina Pavlenko - Hanna Sokal
tenis
16:00Hernan Casanova - Jonathan Eysseric
tenis
16:00Tennys Sandgren - Andrey Rublev
tenis
16:30Boris Arias - Michael Redlicki
tenis
16:30Evan King - Alejandro Gomez
tenis
17:00Frances Tiafoe - Tsung-Hua Yang
tenis
17:30Lauren Davis - Jelena Ostapenko
tenis
17:30Marray/Skupski - Albot/Qureshi
tenis
18:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
18:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
tenis
18:00Gage Brymer - Dusty Boyer
tenis
18:00Deniz Khazaniuk - Emma Davis
tenis
19:30Krawietz/Mies - Klaasen/Marach
tenis
19:30Brandon Holt - Alec Adamson
tenis
19:30Deniz Khazaniuk - Alycia Parks
tenis
20:00Veranika Pryts - Daria Shauga
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Jonas Maier
tenis
21:00Alycia Parks - Anastasia Nefedova
tenis
22:00Mikhail Malakhovich - Daniil Budov
tenis
22:30Eric Hadigian - Ivan Nedelko
tenis
23:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
tenis
23:59Piotr Paliukhovich - Anastasiya Abramovich
tenis
01:00Timofey Basalygo - Vladimir Filippovich
tenis
02:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
tenis
04:00Vladislav Strugach - Mark Pashukevich
tenis
09:00Dayne Kelly - Soon-Woo Kwon
tenis
09:00Jules Okala - Andreas Seppi
tenis
09:00Riccardo Bonadio - Giulio Zeppieri
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
tenis
11:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
tenis
11:00Dodig/Pavic - Granollers/Ceballos
tenis
11:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
tenis
11:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
tenis
11:00Andrew Harris - Constant Lestienne
tenis
11:00Aslan Karatsev - Arthur Cazaux
tenis
11:00Baptiste Crepatte - Hyeon Chung
tenis
11:00Blaz Kavcic - Andrey Kuznetsov
tenis
11:00Facundo Mena - Thai-Son Kwiatkowski
tenis
11:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Mohamed Safwat
tenis
11:00Leonardo Mayer - Peter Polansky
tenis
11:00Manuel Guinard - Purcell
tenis
11:00Marco Cecchinato - Ernests Gulbis
tenis
11:00Matteo Viola - Jurij Rodionov
tenis
11:00Renzo Olivo - Federico Gaio
tenis
11:00Roberto Cid Subervi - Henri Laaksonen
tenis
11:00Roman Safiullin - Bradley Klahn
tenis
11:00Taro Daniel - Mathias Bourgue
tenis
11:00Viktor Troicki - Frederico Ferreira Silva
tenis
11:00Alejandro Tabilo - Carlos Taberner
tenis
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
tenis
11:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
11:00Rijthoven - Michael Vrbensky
tenis
11:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
tenis
11:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
tenis
11:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
tenis
11:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
tenis
11:00Elmar Ejupovic - Inigo Cervantes Huegun
tenis
11:00Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
tenis
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
tenis
11:00Orlando - Vlad Victor Cornea
tenis
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
tenis
11:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
tenis
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
tenis
11:00Ninomiya/Hibino - Dabrowski/Ostapenko
tenis
11:00Casper Ruud - Benoît Paire
tenis
11:00Daniil Medvedev - Humbert
tenis
11:00Diego Sebastian Schwartzman - Albert Ramos
tenis
11:00Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
tenis
11:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
tenis
11:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
tenis
11:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Nishikori - Christian Garin
tenis
11:00Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
tenis
12:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
tenis
12:00Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
tenis
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
tenis
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
tenis
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
tenis
12:00Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
tenis
12:00Kato/Santamaria - Carter/Stefani
tenis
12:00Kichenok/Kichenok - Srebotnik/Friedsam
tenis
12:00Melichar/Schuurs - Perez/Sanders
tenis
12:00Uytvanck/Minnen - Stephens/Teichmann
tenis
12:00Aoyama/Shibahara - Alexandrova/Kalashnikova
tenis
12:20Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
tenis
12:30Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
14:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
tenis
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
tenis
14:00Zuk/Lawson - Halys/Jaziri
ATV HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.